با 4 کشته و زخمی؛

صبح خونین تبریز!

سخنگوی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: برخورد شدید یک دستگاه خودرو در سه راهی اهر به طرف میدان بسیج ۵ نفر مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش تبریز بیدار ، حسن مطلبی با اعلام این خبر گفت،صبح امروز ساعت ۶:۴۳ دقیقه یک دستگاه خودرو آر دی به هنگام حرکت در مسیر سه راهی اهر به طرف تبریز، از مسیر منحرف و پس از برخورد با تعدادی اصله درخت، به شدت با تیر برق بتنی نیز برخورد و متوقف شد.

وی افزود: متاسفانه در اثر این برخورد، دو نفر مرد ۴۲ و ۳۵ ساله و ۲ نفر خانم ۳۳ و ۴۰ ساله و همچنین یک دختر بچه ۴ ساله دچار مصدومیت شدید شده بودند

مدیر روابط عمومی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز درباره عملیات امدادی آتش نشانان گفت: در اثر وقوع این حادثه سرنشین جلویی خودرو آردی در اثر شدت برخورد دچار محبوس شدگی شده بود که آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات نجات، وی را به بیرون منتقل و هر ۵ نفر مصدوم را در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

همچنین در یک حادثه دیگر در شهر جدید سهند ۲ نفرکشته و زخمی شدند.

وحید شادی‌نیا در خصوص جزئیات و امدادرسانی این تصادفات اظهار داشت: ساعت ۵:۴۱ صبح امروز پنج‌شنبه برخورد خودرو پژو از عقب به کمپرسی در سرازیری شهر سهند یک فوتی و یک نفر مصدوم شد.

وی گفت: سرنشین مرد ۲۸ساله به‌علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت و راننده مصدوم توسط اورژانس  به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز انتقال یافت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.