نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

هرگونه تهمت علیه سپاه ظلم به انقلاب است/ سپاه در راستای«منافع ملی» حرکت می‌کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت :هر گونه اظهار نظر علیه سپاه پاسداران و وارد کردن اتهامات بی اساس به این نیروی الهی ، ظلم به انقلاب است.

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم در دیدار فرماندهان و کارکنان قرارگاه منطقه ای سپاه عاشورا افزود : هر تهمتی در باره نقش این نهاد در سازندگی کشور جفا در  حق کارکنان غیرتمند ،مومن و غیور این سازمان انقلابی است که برای منافع ملی کشور و در راستای تدابیر مقام معظم رهبری حرکت می کند.

وی گفت : سابقه و پیشینه سپاه نشان می دهد که این نهاد بر آمده از بطن انقلاب ، همواره در سنگر دفاع از انقلاب و نظام اسلامی قرار داشته و مطیع امر مقام معظم رهبری است.

امام جمعه تبریز خاطر نشان کرد :  سپاه و بسیج در مواقع سخت و بحرانی یار و یاور کشور و ملت بوده است و همواره برای سازندگی و پیشرفت میهنمان  در کنار دیگر دستگاهها قدم برداشته است .

وی  بیان اینکه سپاهیان  ، مردان میدان و رزم  هستند خاطرنشان کرد :سپاه همواره  در مقابل کسانی که قصد تجاوز به کشور را دارند مقاومت و مقابله می کند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تصریح کرد : بسیج به ما نیاز ندارد بلکه ما به بسیج نیاز داریم و این فرهنگ بسیج است که در روزهای بحران کارساز است .

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد : دشمنان می بینند که سپاه علیه گروههای تروریستی در منطقه مجاهدت می کند اما با هجمه های خود  علیه سپاه بیانیه صادر می کنند  که این خود نشان از نقش سازنده و تعیین کننده سپاه در کشور و منطقه است .

منبع: خبرگزاری صداوسیما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.