سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز:

طرح‌های اقتصادی می‌تواند مشکلات مالی باشگاه تراکتورسازی را حل کند

سرمربی تیم تراکتورسازی در مراسم افتتاح طرح سامانه باشگاه وفاداری تراکتورسازی اظهار داشت: موضوعات اقتصادی خوبی در این جلسه مطرح شد که من را به آینده امیدوارتر کرد تا بتوانیم با انرژی بیشتری به کارمان ادامه دهیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  یحیی گل‌محمدی که در کنار مصطفی آجورلو در این برنامه حضور یافت ضمن تشکر از فعالیت‌های اقتصادی باشگاه افزود:سال‌هاست که مشکلات اقتصادی در این باشگاه وجود داشته اما این‌گونه طرح‌ها اگر به مرحله اجرا برسد می‌تواند مشکلات را رفع کند و این طرح‌ها باید عملیاتی شود تا بتوانیم استفاده لازم را از آن داشته باشیم.

وی گفت: برای من به واقع این طرح بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود و به ما قوت قلب داد و فکر می‌کنم روزنه مناسبی است که می‌تواند موجب حل مشکلات باشگاه شود.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد:من معتقدم این طرح می‌تواند موفق باشد و مورد استقبال قرار گیرد و همه هواداران  باید از این طرح بهره‌مند شوند و استفاده لازم را ببرند.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم ابتدا باید چنین طرح خوبی را به درستی معرفی کنیم تا هوادار هم همراهی کند و این خیلی خوب است که چنین طرحی فعال شود و هوادار از این مسیر بدون پرداخت هزینه‌ای به باشگاه خودش کمک کند همچنین از تخفیف‌های گوناگون استفاده کند و فکر می‌کنم هواداران هم از چنین طرحی استقبال می کنند.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: انتظار ما هم این است که هوادار در چنین موقعیت‌هایی حامی باشگاه باشد خصوصاً در این طرح که قرار نیست هزینه‌ای پرداخت شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.