جانشین سازمان بسیج مستضعفین در تبریز خبر داد:

محرومیت زدایی و مقابله با آسیب های اجتماعی در ۷ استان کشور در قالب طرح کرامت بسیج / ساکنان محلات محروم را عائله خود می دانیم

سردار فضلی با اشاره به اهداف اساسی این طرح و گام های موفق در ۷۰ محله انتخاب شده برای اجرای طرح کرامت گفت: قطعا با روحیه جهادی و بسیجی و با هماهنگی و بسترسازی لازمه، این طرح به نتایج بهتری خواهد رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار علی فضلی، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جریان سفر به تبریز با ادای احترام به شهدای استان آذربایجان شرقی گفت: این استان توفیقات بسیاری در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی داشته و دیار شهیدان بزرگورای چون شهید آقا مهدی و حمیدآقا باکری، تجلایی و یاغچیان است که این شهدای بزرگوار حق بسیاری بر گردن ما دارند.

وی که برای شرکت در جلسه قرارگاه جوادالائمه سازمان بسیج مستضعفین به همراه مسئولانی از وزارت کشور و دستگاه های مختلف به آذربایجان شرقی سفر کرده است اظهار امیدواری کرد: بسیج توفیق بیشتری در کمک به دستگاه های مسئول در زمینه محرومیت زدایی داشته و بیش از پیش موفق به خدمت گذاری به مردم عزیز باشد.

سردار فضلی در تشریح طرح کرامت بیان داشت: بسیج در حوزه آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی که دغدغه اصلی مردم و نگرانی رهبر معظم انقلاب است در قالب طرح کرامت در ۷ استان کشور اقدامات وسیعی را با مشارکت وزارت کشور و دیگر دستگاه های مسئول پیگیری می کند. مردم در این محلات دچار محرومیت هستند و معضلات اجتماعی به نسل جوان آسیب زده است. ما ساکنان این محلات محروم را همچون عائله خود می دانیم و با همه توان بدنبال محرومیت زدایی و مقابله با آسیب های اجتماعی با بکارگیری توان نیروی مردمی بسیج هستیم.

وی با اشاره به اهداف اساسی این طرح و گام های موفق در ۷۰ محله انتخاب شده برای اجرای طرح کرامت گفت: قطعا با روحیه جهادی و بسیجی و با هماهنگی و بسترسازی لازمه، این طرح به نتایج بهتری خواهد رسید.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سوابق درخشان سپاه و بسیج در آذربایجان شرقی در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی، از میزبانی سپاه عاشورا تقدیر کرده و گفت: بخش نخست جلسه امروز به اخذ گزارش و پیگیری اجرای طرح کرامت در ۷۰ محله منتخب ۷ استان کشور اختصاص داشته و بعدازظهر امروز نیز اجرای موفق طرح کرامت ۲ در استان آذربایجان شرقی به عنوان اگوی دیگر استان های مجری طرح محور بحث خواهد بود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با فضل الهی در آینده نه چندان دور شاهد نتایج مثبت این طرح در محلات محروم مواجه با آسیب های اجتماعی خواهیم بود. گام های مهم اولیه برداشته شده است و با پیش بینی الگوهای اجرایی قطعا شاهد آبادانی این محلات و رفع معضلات اجتماعی خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.