روزهای پرکار آتش نشانان فدارکار تبریز؛

۳۰ مورد حریق و حادثه در ۲۴ ساعت گذشته تبریز/ شعله های آتش به نیروگاه حرارتی تبریز رسید

طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ بار آژیر ایستگاه های آتش نشانی به صدا درآمد که مهمترین آن دقایقی پیش در نیروگاه حرارتی تبریز رخ داد.

به گزارش تبریز بیدار ، طبق اعلام روابط عمومی آتش نشانی تبریز  ۱۹ عملیات اطفاء حریق و ۱۰ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان  در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

مطلبی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی با اعلام این خبر گفت؛  از بین ۲۹ مورد عملیات حریق ، مهمترین آتش سوزی مربوط به اطفا حریق مغازه تولیدی کفش  در طبقه چهارم پاساژ امام خمینی بود که با تلاش چشمگیر آتش نشانان در دقایق اولیه، اطفاء و از گسترش حریق پیشگیری شد.

همچنین به گفته وی، یک دستگاه کامیون با محموله نخ در اتوبان شهید کسایی دچار حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء حریق شد.

وی افزود: از بین ۱۰ مورد عملیات های نجات، واژگونی خودرو در اول شهرک طالقانی، از مهمترین عملیات های نجات آتش نشانان سازمان آتش نشانی بود که منجر به مصدومیت یک خانم ۲۲ ساله شده بود.

همچنین دقایقی پیش قسمتی از نیروگاه حرارتی تبریز دچار حریق شد. به گفته مطلبی ، آتش نشان پتروشیمی و آتش نشانان ایستگاه های ۲ و ۱۴ تبریز جهت اطفاء به محل اعزام شده اند و عملیات اطفاء حریق ادامه دارد. ساعی مدیرکل مدیریت بحران استانداری هم از مهار آتش سوزی در نیروگاه تبریز خبر داده است.

مطلبی در پایان  از شهروندان درخواست کرد: در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۲۵ تماس حاصل فرمائید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.