معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:

معرفی چهره‌های شاخص ورزشی و جوان استان به‌عنوان سفیران فرهنگی و ورزشی تبریز ۲۰۱۸

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در هفدهمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸از معرفی چهره‌های شاخص ورزشی و جوان استان به‌عنوان سفیران فرهنگی و ورزشی معرفی تبریز ۲۰۱۸ در سطح ملی و بین اللملل خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، ،هفدهمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸ با ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و با حضورروسای کارگروههای چهار گانه این کمیته و رییس دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ در معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد.

رئیس کارگروه کمیته تبلیغات و امور بین اللملل ستاد تبریز ۲۰۱۸ در این جلسه از ازعملیاتی نمودن برنامه های این کمیته در راستای معرفی تبریز خبر داده و اظهار امیدواری کرد: در فرصت باقیمانده تا سال ۲۰۱۸ با اجرایی نمودن برنامه های مختلف در سطح ملی وفراملی، زمینه درخشش تبریز را بین مخاطبان ایجاد نموده و تبریز را به شایستگی به جهانیان بشناسانیم.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از معرفی چهره‌های شاخص ورزشی و جوان استان به‌عنوان سفیران فرهنگی و ورزشی معرفی تبریز ۲۰۱۸ در سطح ملی و بین اللملل خبر داده وافزود با وجود ورزشکاران مطرح و شناخته‌شده استان در سطح ملی و جهانی، می‌توان از این ظرفیت برای معرفی تبریز و برنامه‌هایی که در این زمینه داریم استفاده کرد.

رئیس کمیته تبلیغات وامور بین الملل ستاد تبریز ۲۰۱۸ برندسازی بین المللی برای گردشگری تبریز برگزاری رویدادها از جمله نشست شهرداران منطقه قفقاز ، نشست شهرداران شهرهای اسلامی و برگزاری نمایشگاهها، جشنواره ها و همایش ها و کنفرانس ها ومسابقات ورزشی در سطح فراملی وبین کشورهای اسلامی با محوریت نقش گردشگری در توسعه شهرها و طراحی و ایجاد اقلام تبلیغاتی و گسترش فضاهای مجازی جهت معرفی تبریز وهمچنین توسعه امور بین المللی را، از جمله برنامه های پیش روی این این کمیته برشمرد.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری نهاد های مختلف دولتی وغیر دولتی برای ارتقائ جایگاه جهانی تبریز، ابراز امیدواری نمود با انجام وظایف محوله و اجرای برنامه های مختلف در سطح ملی وفراملی، بتوانیم نقش آفرینی تبریز در سال ۲۰۱۸ را ماندگار کنیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مسئولین چهار کارگروه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸شامل کارگروه تبلیغات و بازاریابی، کارگروه اموربین اللملل ،کارگروه تبلیغات ورزشی و کارگروه رسانه و همچنین رئیس دبیر خانه تبریز ۲۰۱۸ ضمن ارائهگزارش عملکرد، نکته نظرات خود را در خصوص طرحهای رسیده به این کمیته اعلام داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.