رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر:

الحاق روستاهای واجدشرایط، مانع از بروز ساخت‌وسازهای غیرمجاز خواهد شد

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: الحاق روستاهای جدید به تبریز، با پشتیبانی شهردار و حمایت شورا صورت گرفته و مانع از بروز ساخت‌وسازهای غیرمجاز خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار ، فریدون بابایی‌اقدم در بازدیدی که به همراه شهردار تبریز از دو روستای تازه‌الحاق الوارعلیا و سهلان داشت، اظهار داشت: شهردار تبریز حامی الحاق روستاهای سهلان و الوارعلیا به تبریز بوده و از روز ابلاغ این الحاقیه در طرح جامع، پیگیر آغاز برنامه‌های خدمتگزاری مدیریت شهری در این دو روستا بوده‌است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز متذکر شد: استقرار الوارعلیا و سهلان در مسیر ورودی شمال‌غرب شهر، مزیت مهمی برای توسعه آتی این محلات به شمار می‌رود.

بابایی‌اقدم با بیان این‌که الحاق روستاهای واجد شرایط، از دغدغه‌های مهم شهرسازی است، اضافه کرد: عملیاتی‌شدن این موضوع، با بسترسازی اصولی، مانع از بروز ساخت‌وسازهای غیرمجاز خواهد شد و وضعیت بلاتکلیف روستاها را مرتفع خواهد کرد.

وی تصریح کرد: روستاهای فتح‌آباد و کندرود در شرق تبریز و همچنین الوارعلیا، اوغلی و سهلان در غرب تبریز، به زودی در قالب محلات جدید کلانشهر تبریز، مطرح خواهند بود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز، با قدردانی از شورای عالی شهرسازی و معماری کشور و مدیریت استان به خاطر حمایت از الحاق این روستاها گفت: این الحاق، اتفاق مبارکی در مدیریت شهری تبریز است که ضامن توسعه و شکوفایی غرب تبریز خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.