در گفتگو با مهمانان سویسی تبریز مطرح شد:

مهمان نوازی شهروندان تبریز یک خصیصه تحسین برانگیز است/ پاکیزگی و زیبایی تبریز قابل توجه است

مهمانان سویسی شهر تبریز، ویژگی های زیبایی و پاکیزگی شهر و مهربانی و مهمان نوازی شهروندان آن را از مهمترین خصیصه های آن برشمردند.

به گزارش تبریز بیدار ، ، دو گردشگر دوچرخه سوار سویسی با حضور در شهر تبریز در حال بازدید از فرهنگ مردم و جاذبه های این شهر هستند.

آرلن و روبین، ۲۳ و ۲۵ ساله اهل کشور سویس، برای دیدن کشور ایران و آشنایی واقعی با مردم کشورمان مهمان شهرهای ایران شده اند و اکنون در شهر تبریز به سر می برند.

آنها که پیش از این تجربه سفر به ایران را ندارند، مهندس فضای سبز بوده و علاقه زیادی به بررسی و آشنایی با زندگی مردم در نقاظ مختلف دارند. به گفته آرلن، آنها مثل بسیاری از مردم جهان درمورد کشور ما شنیده هایی داشتد، اما برای دیدن واقعیت به ایران آمدند و امروز از دیدن شهرهای آباد و مردم مهربان ایران هیجان زده اند.

وی افزود: دیدن شهر تبریز از جمله خاطرات خوب ما بود، زیرا مردم این شهر بسیار مهمان نواز و خونگرم هستند و در مدرست سفر جاده ای ما، بارها اتفاق افتاده که با مردم در جاده ها و خیابانها عکس یادگاری بگیریم و با آنها صحبت کنیم.

این جوان جهانگرد همچنین از دعوت مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برای حضور در برنامه های دهمین جشنواره تابستانی تبریز در جایگاه مهمان ویژه شهر تبریز قدردانی کرد و گفت: از این دعوت بسیار خوشحالیم زیرا این اقدام هم نشانه مهربانی مردم و مسئولین تبریز و هم زمینه ای برای آشنایی بیشتر با فرهنگ این شهر است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.