با حضور در تبریز؛

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در باشگاه گسترش فولاد

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ روند بازدید نمایندگان AFC از باشگاه گسترش فولاد را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، صبح امروز با حضور در باشگاه گسترش فولاد ضمن دیدار و گفتگو با هوشنگ نصیر زاده و سایر مسئولین این باشگاه، به بازدید از امکانات پرداختند.

مارسل ایساکویتز  Marcel Isakowitz و  ژورن شلیم   Joern Schilim    به عنوان نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ و ‌محمد رضا کسرایی مدیرروابط بین الملل سازمان لیگ، طی این بازدید، موارد مدنظر درخصوص ممیزی مجوز حرفه ای باشگاه را مطرح نموده و مسایل مطروحه را براساس اسناد کتبی و بازدید حضوری پیگیری کردند

 سهیل مهدی که به همراه نمایندگان آلمانی کنفدارسیون فوتبال آسیا جهت انجام ممیزی مجوز حرفه ای از باشگاه گسترش فولاد بازدید به عمل آورد، ضمن تشکر از تدارک مناسب برنامه این بازدید ، اظهار داشت: خوشبختانه همکاری خوبی را از سوی مسئولان باشگاه گسترش فولاد شاهد بودیم و تمامی موارد طبق برنامه ریزی انجام شده صورت گرفت.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ درخصوص شرایط و ماهیت برنامه بازدید این نمایندگان از باشگاه های ایرانی بیان داشت: این دو نماینده اصالتاً آلمانی هستند و در یک شرکت خصوصی مدیریت استاندارد سازی باشگاه های فوتبال در اروپا فعالیت دارند و طی قراردادی از طرف AFC  برای ممیزی باشگاه های دارای مجوز حرفه ای استخدام شده اند.


مهدی با بیان اینکه تخصص این دو نماینده امور ورزشی و مالی است، افزود: یکی از این نمایندگان کارشناس امور مالی و دیگری بازیکن و مربی حرفه ای یوفا است که برنامه و بودجه ریزی و چرخش مالی و همچنین زیر ساخت های ورزشی باشگاه ها را مورد بررسی قرار می دهند.


سهیل مهدی با ابراز رضایت از روند بازدید نمایندگان کنفدارسیون فوتبال آسیا از باشگاه گسترش فولاد، ابراز داشت: به طور کلی ارزیابی مثبتی را شاهد بودیم و خوشبختاننه مسئولان باشگاه گسترش فولاد پاسخگوی تمامی مسایل و سوالات مدنظر نمایندگان بودند.


رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ با ابراز امیدواری نسبت به ارائه گزارش مثبت از سوی این نمایندگان خاطرنشان کرد: خوشبختانه روند رو به توسعه را در باشگاه هایمان شاهد هستیم و انشالله با ارائه گزارش مساعد و مثبت این نمایندگان جایگاه فوتبال مان در سطح آسیا تثبیت خواهد یافت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.