تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۹:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۶۶۴۶۷

اقتراح؛

شما برایمان بگوئید؛ رئیس شورای شهر و شهردار آینده تبریز کیست؟

حال با توجه به زمان باقی مانده و عیان شدن بیش از پیش این معادلات شورایی، شما گزینه های ریاست شورای شهر و شهردار آینده را چه کسانی می دانید؟

به گزارش تبریز بیدار ، بیش از دو ماه از برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز زمان گذشته و هر روز که به موعد رسمی آغاز به کار این شورا در مردادماه یا نیمه اول شهریورماه نزدیک می شویم، گمانه زنی ها درباره گزینه های شهردار و رئیس شورای شهر آینده به عنوان دو سمت مهم مدیریت شهری در اذهان و افکار عمومی و سیاسیون داغ تر می شود.


صادق نجفی، شهردار تبریز روز گذشته در گفتگو با یکی از تارنماهای استانی، در پاسخ به سوالی درباره علاقه مندی اش به تداوم مدیریت خود بر مجموعه عظیم شهرداری تبریز، اظهار داشت«اگر اعضای شورای شهر تبریز تصمیم بگیرند همچنان علاقه مند خدمت در این کسوت هستم.»


شاید این سخنان نجفی، فتح بابی برای انتخاب شهردار آینده تبریز باشد، چراکه این روزها زمزمه های تداوم مدیریت وی بر مجموعه شورا و شهرداری تبریز بیش از گذشته شنیده می شود. اما برای ریاست شورای پنجم شهر تبریز نیز دو گزینه شهرام دبیری و شکور اکبرنژاد وجود دارد که تبریزبیدار هفته گذشته در گزارشی با عنوان «پیروزی روی کاغذ یا شکست در میدان وزن کشی؟/ دبیری یا اکبرنژاد، مسئله این است؟! » به بررسی مبسوط احتمال پیروزی یا شکست گزینه های احتمالی ریاست شورای شهر تبریز پرداخت.


حال با توجه به زمان باقی مانده و عیان شدن بیش از پیش این معادلات که برخی اخبار تائید نشده حکایت از انشقاق داخلی میان برخی منتخبان لیست امید شورای شهر تبریز دارد،  شما گزینه های ریاست شورای شهر و شهردار آینده را چه کسانی می دانید؟


# آیا شهرام دبیری بار دیگر ریاست خود را در شورای پنجم تداوم خواهد بخشید؟


# آیا لیست امید می تواند بر انشقاق داخلی خود فائق آمده و شکور اکبرنژاد را به ریاست شورای شهر برساند؟


# صادق نجفی چطور؟ آیا او شهردار «تبریز 2018» خواهد بود یا به نظر شما فرد دیگری در آستانه 2018 کلید عمارت ساعت تبریز را از وی تحویل خواهد گرفت؟

تبریزبیدار نظرات حاوی توهین یا تهمت به هریک از جناح ها و افراد را را منتشر نخواهد کرد.

نظرات

آرش
IR

تغییر یازده نفر از اعضای شورا نشان داد مردم تبریز تغییر شهردار را خواستارند ، ریاست شورا به رسم کسوت و تجربه باید به جناب اکبرنژاد برسه

IR

نجفی

Ariyan
IR

Yashasin dr dabiri

سلطانی
IR

سلام با درود به پرسنل پر تلاش تبریز بیدار،،،بنظر من هم رییس شورا عوض خواهد شد هم شهردار. یه خواهشی هم که از شورای پنجم داشتم اینه که. اعضای کاری و بی حاشیه و شایسته ای هم در همین شورای چهارم وجود دارند. امیدواریم از تجربیات انان در اینده استفاده شود.

محمدرضایی
IR

هرکدوم رئیس بشن برای مردم چه فرقی داره؟

رضا
IR

نجفی باید بره . .

علی
IR

مردم خواهان تغییر هستند. اما زیاد فرقی بین این 13 نفر و اون 21 نفر نمیبینم

696
IR

نجفی توانایی زیادی تو حوزه بین المللی داره و بهترین گزینه برای شهرداری تو 2018 هست. به نظر من اسم دبیری هم وزنه سنگینی تو محافل کشوری هست که اعتبار تبریز رو بالا میبره ریاست اون

896
IR

نجفی توانایی زیادی تو حوزه بین المللی داره و بهترین گزینه برای شهرداری تو 2018 هست. به نظر من اسم دبیری هم وزنه سنگینی تو محافل کشوری هست که اعتبار تبریز رو بالا میبره ریاست اون

ناشناس
IR

نظر اینجانب عین متن ارش است

تورک اوغلان
IR

تثبیت شرایط در آستانه 2018 به نفع تبریزه. مثلا شهردار یا رئیس شورای بعدی تو 3 ماه میتونه چه کاری انجام بده؟ بازم خوبه اینها تو کار هستن به شرایط مسلط هستن. تغییرات بشه فقط 1 سال طول میکشه تا شهردار و رییس شورای جدید با شرایط اشنا بشن و این تو 2018 یعنی فاجعه برای شهر

IR

وای یعنی شما میگید شورای شهر سیاسی بشه و بلای شورای دوم که یکی از همین آقایون رئیسش بود سر ملت بیاد؟ یادتون رفته زد و خوردهای شورای دوم تبریز که به خبر سراسری هم رفت؟ الان بازم مدیران شهری چیزی حالیشون هست با وزرا و...ارتباط خوبی دارن

رحمان
IR

اگرقراربودکه همچنان نجفی ودبیری باشندکه نتیجه انتخابات غیراین بود . افراد اکثریت شورا باید افکارعمومی راهم در نظرداشته باشند

IR

ملت وقعا گیج شدن نمیدونن کدوم به نفع شهره!

IR

ملت گیج شدن نمیدونن کدومشون به نفع شهره

IR

واقعا نتیجه انتخابات گویا و واضح نیست ؟!!!

پیمان
IR

به نظر بنده آقای نجفی بهترین گزینه برای شهرداری است . لیاقت نجفی بیشتر از شهرداری است . نجفی باید به عنوان استاندار انتخاب شود تا بلکه با آن روابط بین المللی که دارد بتواند کارخانه های جدیدی را به استان آورده و این معضل بیکاری کمتر شود . ضمنا" تغیرات شورا در این دوره به علت فساد در شورا بود . همان شورایی که با آمدن نجفی به عنوان شهردار مخالف بود .

احمدپور خداآفرینی
IR

جدا از مسایل جناحی وحزبی دکتر نجفی یکی از مدیران لایق ملی کشوراست و باید به آن ارج نهادوپست شهردارتبریز برای آن خیلی پایین است.جایگاه ایشان پست وزارت است.منطق حکم می کندتا اتمام رویداد2018 ایشان بعنوان شهردار باقی بماند.انشاءاله دکترنجفی بعد از 2018 یک مسئولیت کشوری داشته باشد تا بتواند برای کل کشور و استان خدمت نماید.

mohammad
IR

خدایی نجفی چیکار باید میرد که نکرد بهترین گزینه واقعا نجفی است وبس در شورا هم بهتر از دبیری وجود نداره

IR

نجفی شهردار نمی شه کسی شهردار می شه که همه می شناسنش اما حتی فکرشو هم نمی کردن.

Keyvan
IR

به نظر بنده ملت درسته برای تغییر رای دادن ولی نباید اینطور تعبیر کرد که همه ۲۱ نفر خوب کار نکردن.به عنوان مثال به ریاست شورا و دکتر بابایی ۱۵۰۰۰۰ نفر دوباره رای دادن.این نشان از اعتماد مجدد و میل به بقای دبیری دارد.

مهدی
IR

به نظر بنده آقای نجفی بهترین گزینه برای شهرداری است . لیاقت نجفی بیشتر از شهرداری است . نجفی باید به عنوان استاندار انتخاب شود تا بلکه با آن روابط بین المللی که دارد بتواند کارخانه های جدیدی را به استان آورده و این معضل بیکاری کمتر شود . ضمنا" تغیرات شورا در این دوره به علت فساد در شورا بود . همان شورایی که با آمدن نجفی به عنوان شهردار مخالف بود .

دلسوز
IR

دکتر فریدون درویش زاده زیرساختهای تبریز و همه آنچه که ما امروز در این شهر داریم مرهون تدابیر ایشان در سالهای قبل بود که تبریز را نجات داد .

رسولی
IR

دکتر اکبرنژاد انسان با اخلاصی هستن ان شاالله با همکاری کلیه اعضای شورا موفق خواهند شد وتبریز را سربلند خواهند کرد

IR

نیکوخصلت

585
IR

باید نجفی برود درامد زایی درست انجام نداد در مناطق شهرداری با وام بانک شهر اسفات ریزی وکارهای عمرانی انجام داده وحقوق کارگران را در 20 هر ماه داده

عاشق تبریز
AE

اگه نجفی بمونه دیگه شهرداری نمیتونه حتی حقوقها شو بده چه بمونه واسه عمران آبادی تبریز !!! گزینه هایی واقعا اصلح و خوب داریم که اگه ازشون استفاده بشه تبریز میتونه تموم عقب افتادگی خود را در این برهه زمانی جبران کنه که هیچ و خیلی هم جلو تر می افته. این افراد عبارتند از دکتر مسعود برزگر جلالی رئیس فعلی عینالی ، آقای درویش زاده، آقای جمشید تقی زاده

IR

آقای دکتر آبدار عملکردش برا شهردار شدن خوبه

ssaed
IR

امیدوارم نجفی شهردار نشود ان شاالله