شهردار منطقه ۸ تبریز:

پروژه آیسان با اجرای تمهیدات فنی و زیست‌محیطی شتاب می‌گیرد

شهردار منطقه ۸ تبریز از پیشرفت مناسب پروژه سرمایه گذاری آیسان خبر داد و گفت: اجرای اسکلت‌بندی فلزی و نصب تجهیزات فیلتراسیون، از تمهیدات فنی پروژه است که در شتاب پروژه و حفظ سلامت فضای کارگاه، نقش موثر خواهد داشت.

به گزارش تبریز بیدار ، محبوب تیزپاز افزود: با برگزاری جلسات شهردارتبریز با مسئولان بانک شهر برای آغاز مجدد پروژه عظیم آیسان، شرکت شهرآتیه طی ماه های اخیر اقدام به تجهیز مجدد کارگاه کرده‌است.

وی با بیان این‌که هم اکنون شاهد فعالیت شبانه روزی این پروژه هستیم، ادامه داد: پروژه آیسان با اجرای عملیات آرماتوربندی، سرعت گرفته و به زودی با تکمیل بخش‌های پی‌ریزی، عملیات اسکلت‌بندی پروژه آغاز می‌شود؛ عملیات اسکلت‌بندی نیز در قالب فلزی بوده و زمینه پیشرفت چشمگیر پروژه‌ را فراهم خواهد ساخت.

تیزپاز به تجهیز این پروژه به سیستم فیلتراسیون سیمان خبر داده و افزود: به منظور ممانعت از ایجاد گرد و غبار ناشی از تخلیه سیمان درسیلوی پروژه، پیمانکار پروژه، فیلتر سیمان را در سیلوهای تخلیه سیمان نصب کرده است تا اجرای پروژه، با ملاحظات زیست محیطی و حدالامکان، بدون آلودگی هوا در بافت مرکزی شهر باشد.

شهردار منطقه ۸ تاکید کرد: احداث این پروژه ضمن ایجاد نمای زیبا در مرکز شهر، سهم قابل توجهی در ارزش افزوده و نوسازی بافت فرسوده و مرکزی شهر خواهد داشت.

پروژه تجاری، تفریحی، خدماتی و اقامتی آیسان یکی از پروژه‌های آینده‌ساز تبریز است که در محل ترمینال قدیم تبریز احداث می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.