از امروز آغاز شد؛

برگزاری نمایشگاه های بین المللی آرایشی و بهداشتی و محصولات چرم در تبریز

نمایشگاه های بین المللی آرایشی و بهداشتی و محصولات پوست و چرم از روز چهارشنبه تا هفت مرداد ماه جاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز دایر شد.

به گزارش تبریز بیدار ، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، صنایع و محصولات پوست و چرم همزمان با نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش ایران در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.

در این نمایشگاه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، زنجان، همدان و البرز و از کشورهای چین، ترکیه، هند، ایتالیا و پاکستان در قالب نمایندگی شرکت کرده اند.

در این نمایشگاه انواع صنایع و محصولات از جمله در زمینه های چرم، مواد شیمیایی، ماشین آلات چرم سازی و شیمیایی، کفش، کفی و زیره، یراق آلات کیف و کفش، انواع ورق های فوم، دستگاه های حکاکی، برش لیزر، کمربند، قالب کفش و نشریات تخصصی به نمایش گذاشته شده است.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی آرایشی و بهداشتی، مواد شوینده، پاک کننده و سلولزی و دهمین نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات جانبی تولیدات آرایشی و بهداشتی ایران – تبریز در سالن آذربایجان نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.

در این نمایشگاه از استان های آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، البرز و از کشورهای ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، چین، و اسپانیا در قالب نمایندگی شرکت دارند.

در این نمایشگاه انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم گریم، انواع کرم های طبی و بهداشتی، رنگ مو، قوطی های اسپری، اسانس، محصولات ارگانیک پوست و مو و محصولات بهداشت دهان و دندان به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه ها از امروز تا ۷ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱.۳۰ برای بازدید متخصصان و عموم علاقه مندان دایر است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.