تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۶۶۵۸۰

تراکتور96 از راه رسید؛

ناخالصی ها رفتند، جوانان با یک مربی کاربلد آمدند/ نگاه کی روش به جوانان بدون ادعای لشکر سرخ

برخی ها دیار پرشورها را ترک کردند و رفتند و برخی دیگر همچون سینای غیور ماندند تا نشان دهند در روزهای سخت نمی گذارند دلهره و استرسی در دل هوادار باقی بماند.

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

بیم ها و امیدها به پایان رسید و تراکتور و هوادارانش روزهای سختی را با محرومیت در خرید بازیکن به پایان رساندند. اما این همه ماجرا نبود.

برخی ها دیار پرشورها را ترک کردند و رفتند و برخی دیگر همچون سینای غیور ماندند تا نشان دهند در روزهای سخت نمی گذارند دلهره و استرسی در دل هوادار باقی بماند.

یحیی که استاد کار با بازیکنان جوان است به تیم آمد و برخی ها از آکادمی وارد تیم بزرگسالان شدند و شاید در نگاه نخست نگران کننده باشد اما بی شک می تواند برای تراکتوری ها مفید هم باشد چراکه بازیکنان جوان به دور از هر حاشیه و بزرگنمایی هایی می توانند آرام در کنار مربی کار بلد خود به فکر نتیجه باشند.

یحیی گل محمدی که در طول فصل های قبل نشان داده به خوبی می تواند با بازیکنان جوان تیمش ارتباط برقرار کرده و نتایج خوبی را هم بگیرد امسال نیز امیدوار است تا با این پوست اندازی و خارج شدن برخی ناخالصی ها از تیمش در طول فصل نقل و انتقالات، با تعصب مثال زدنی جوانان تیمش چندین پدیده را به فوتبال کشور معرفی نماید.

شاید امسال را بتوان سال جوانان تراکتور نامید، سالی که منتهی به جام جهانی است و جوانان این تیم می توانند خودی نشان دهند و چشم کیروش را هم به خود جذب نمایند.

نکته ای که نباید فراموش کرد این است که هوادار باید حداقل 5 هفته نخست را به مربی و بازیکنانش فرصت دهد تا خودشان را هماهنگ کنند و استارت خوبی بزنند. بیایید امسال را به جوانان بومی خودمان اعتماد کنیم.