عضو شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

لزوم توجه به توسعه متوازن و عادلانه شهر تبریز/ قالیبافان، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را محقق ساختند

عضو شورای شهر تبریز گفت: تمرکز بودجه و همت مناطق شهرداری تبریز معطوف به توسعه متوازن و عادلانه مناطق براساس نیازهای شهر و محلات باشد

اسماعیل چمنی در گفت‌وگو با تبریزبیدار، با اشاره به اینکه توجه به ظرفیت‌های داخلی موجب تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌شود، اظهار داشت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، قالیبافان فرمایشات مقام معظم رهبری را محقق ساختند و انتخاب تبریز به عنوان شهر جهانی فرش دستباف از سوی سازمان جهانی صنایع‌دستی، نشان دهنده اهمیت این صنعت بومی است.

وی با اشاره به رد تبصره هبه تا سقف ۱۰ میلیون تومانی به قالیبافان تبریزی، خاطرنشان کرد: متاسفانه این هبه ۱۰ میلیون تومانی که در جهت تشویق و حمایت از زحمت کشان و فعالان عزیز فرش دستبافت تدوین شده بود، رد شد.

عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از برخی رفتارهای دوگانه توسط برخی از اعضای شورای شهر، یادآور شد: متأسفانه برخی صرفا در گفتار دم از دفاع از حقوق مردم می زنند و به صورت غیرقانونی لوایحی از این دست را رد کرده و بعدها در مقاطعی همچون آستانه انتخابات از آن دفاع می کنند که جای بسی شرمساری است.

وی ادامه داد: اشتغال موضوع و مسئله اصلی کشور است که در فرش دستبافت عینیت یافته و بهتر است برخی از اعضای شورای شهر صداقت و اقتدار لازم را داشته باشند و در گفته و اظهارنظر خود صادق باشند.

چمنی با اشاره به لزوم پرداخت دبون مردم توسط شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: شورای شهر و شهرداری باید عزم خود را در پرداخت بدهی‌های خود به مردم جزم کند و تمرکز بودجه و همت مناطق شهرداری تبریز معطوف به توسعه متوازن و عادلانه مناطق براساس نیازهای شهر و محلات باشد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.