با حضور وزیر ورزش و جوانان تصویب شد

تبریز، میزبان جام باشگاه های آسیا و جام فجر ۲۰۱۸

با پیشنهاد رئیس فدراسیون تکواندو، آذربایجان شرقی به عنوان میزبان مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر انتخاب شد.

به گزارش تبریز بیدار ، نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان و ستاد استانی ” تبریز ۲۰۱۸ ” با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، نجفی شهردار تبریز، معاونان و مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان و همچنین روسای فدراسیون‌های ورزشی در تبریز برگزار شد.

سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان که برای حضور در نشست ورزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌های ورزشی به تبریز سفر کرده بود با اعلام میزبانی آذربایجان شرقی برای برگزاری دو رویداد بین المللی تکواندو در سال ۲۰۱۸ گفت: با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت برگزیده گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ و پتانسیل موجود در این شهر در جلسه فوق پیشنهاد میزبانی این دوره از دو رویداد بین المللی تکواندو از سوی فدراسیون مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: آذربایجان شرقی سابقه میزبانی هر دو رویداد را در سال‌های گذشته داشته است. دهمین دوره مسابقات فجر سال ۱۳۷۶ و همچنین سومین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۳۸۹ در این شهر برگزار شده است.

پولادگر در پایان افزود: استان آذربایجان‌شرقی پتانسیل‌های زیادی در عرصه قهرمان پروری رشته تکواندو دارد و می‌تواند به قطب تکواندو کشور تبدیل شود. امیدوارم برگزاری این دو مسابقه به توسعه و رشد این رشته در استان کمک کرده و باعث پیشرفت بیش از پیش این رشته شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.