بازگشت تیموریان به تبریز این بار برای آبی های گسترشی

تیموریان برای چهارمین بار به فوتبال تبریز بازگشت تا در بازیکنان غیربومی یک رکورد جدید ثبت شود.

به گزارش تبریز بیدار ،  آندرانیک تیموریان روز گذشته با قراردادی یک ساله به تیم گسترش‌فولاد تبریز پیوست.

این چهارمین بازگشت این بازیکن ارمنی به فوتبال تبریز است که در بین بازیکنان غیر بومی یک رکورد به شمار می‌رود.

تیموریان در سال ۸۹ برای اولین بار از تیم« فو‌لهام» انگلیس به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. نقل و انتقالی بزرگ که حضور «آندو» در کنفرانس خبری کمالوند سرمربی وقت تراکتورسازی با حیرت خبرنگاران همراه شد. تیموریان در پایان فصل با تیم تراکتورسازی به عنوان پنجم ایران دست یافته و در ۲۱ برای این تیم یک گل هم به ثمر رسانده و از تراکتورسازی به استقلال تهران پیوست.

سه سال بعد آندرانیک برای دومین بار به تیم تراکتورسازی پیوست. عامل این انتقال همبازی‌اش رسول خطیبی در تیم ملی بود که هدایت تیم تراکتورسازی را پذیرفته بود. در هفته پایانی «آندو» با کسب قهرمانی با تیم تراکتورسازی فاصله‌ای نداشت. اما اخراج وی توسط داور مسابقه و رد شدن گل صحیح تراکتورسازی دست به دست هم داد تا تراکتورسازی به نایب قهرمانی لیگ برتر دست یابد.

وی در این فصل برای تیم تراکتورسازی ۳ گل به ثمر رسانده بود.

فصل گذشته کاپیتان تیم ملی به تیم ماشین‌سازی پیوست، اما تیموریان در این فصل با «آندو» فصل‌های قبل تفاوت زیادی داشت و همین سبب شد که وی پیراهن تیم ملی را از دست داده و حتی در تیم ماشین سازی نیز نیمکت نشین شود. اختلافات وی با رسول خطیبی در نیمکت‌نشینی وی تاثیر زیادی داشت. وی در نیم فصل از تیم ماشین سازی جدا و به استقلال تهران پیوست اما به دلیل محرومیت این تیم از فصل نقل و انتقالات، «آندو» راهی تیم نفت تهران شد.

حالا تیموریان برای چهارمین بار به فوتبال تبریز بازگشته و این بار پیراهن آبی گسترش‌فولاد را برتن خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید آیا این هافبک جنگنده فوتبال کشور با درخشش خود در تیم گسترش‌فولاد می‌تواند به تیم ملی بازگردد یا خیر.

قرار است تیموریان امروز در هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی حضور یافته و قرارداد خود را با این تیم ثبت کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.