معاون اداری و مالی شهردار تبریز خبر داد:

تسویه تمام بدهی‌های بانکی شهرداری تبریز تا پایان دوره فعالیت شورای چهارم

معاون اداری و مالی شهردار تبریز، با بیان این‌که بازپرداخت بدهی‌های بانکی شهرداری تبریز در مراحل پایانی است، گفت: کلیه تسهیلات اخذ شده توسط شهرداری تبریز از بانک شهر، تا پایان دوره فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز، تسویه می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، مظفر سلیمانی اظهار کرد: شهرداری تبریز از سال ۹۲، حدود ۳۵۰ میلیارد تومان به بانک شهر، بدهی داشت که بازپرداخت آن، در دستور مالی شهرداری تبریز قرار داشت.

وی اضافه کرد: آخرین بخش از بدهی‌های شهرداری تبریز به بانک شهر در هفته‌های آتی بازپرداخت می‌شود که این امر، نشان دهنده تعامل سازنده شهرداری با مجموعه بانکی، به صورت متقابل و روند منظم بازپرداخت‌های بانکی است.

سلیمانی یادآور شد: با در نظر داشتن وضعیت اقتصادی حاکم بر عموم کلان‌شهرها، این موضوع، موفقیت کم‌نظیری برای مدیریت شهری تبریز به شمار می‌رود.

معاون اداری و مالی شهردار تبریز، بانک شهر را از بسترهای مهم توسعه شهر یاد کرد و افزود: تعامل شهرداری با بانک شهر، همواره دوجانبه، مستمر و فعال بوده و شهرداری تبریز فارغ از این‌که تعهدات مالی‌، مربوط به چه دوره‌ای بوده، نسبت به بازپرداخت تسهیلات اخذشده متعهد بوده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.