شهردار تبریز:

تلاش کنیم ضرورت ها و نیازهای حاشیه‌نشینی را با توسعه برنامه‌های فرهنگی و خدماتی مرتفع کنیم

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: تلاش‌های ارزشمندی که در نوسازی، تحکیم و بهسازی بخش‌های حاشیه‌نشین صورت‌گرفته، قابل‌تقدیر است، اما باید تلاش کنیم ضرورت ها و نیازهای حاشیه‌نشینی را با توسعه برنامه‌های فرهنگی و خدماتی مرتفع کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، صادق نجفی پس از بازدید از بخش‌های مختلف منطقه و دیدار چهره‌به‌چهره با برخی از شهروندان، در جلسه‌ای با حضور مدیران منطقه، تاکید کرد که مجموعه عوامل اداری و اجرایی، باید فرصت خدمتگزاری را صرف پیش‌برد برنامه‌های منطقه و تکریم ارباب رجوع کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های مهم منطقه یک گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و بافت شهری، منطقه یک نقش کارسازی در برنامه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ دارد، از این رو پروژه‌های عمرانی و خدماتی منطقه باید با اولویت‌بندی لازم در ماه‌های آتی، تکمیل شود.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که مدیریت بخشی از محدوده‌های حاشیه‌نشین شمال شهر متوجه این منطقه است، خاطرنشان کرد: تلاش‌های ارزشمندی که در نوسازی، تحکیم و بهسازی بخش‌های حاشیه‌نشین صورت‌گرفته، قابل‌تقدیر است، اما باید تلاش کنیم ضرورت ها و نیازهای حاشیه‌نشینی را با توسعه برنامه‌های فرهنگی و خدماتی مرتفع کنیم.

وی متذکر شد: نصب طرح‌های زیباسازی، نورپردازی‌های زیبا و المان‌های‌ جذاب، از جمله ایده‌هایی است که نشاط شهر را ارتقا خواهد داد و باید مورد توجه مدیریت منطقه باشد.

نجفی اظهار داشت: برنامه‌های مفرحی که در ایام دهۀ مبارک کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) در پارک‌های این منطقه پیش‌بینی شده، فرصت مناسبی است تا گردشگران و میهمانان تابستانی، در فضایی متفاوت از زیبایی‌های تبریز بهره‌مند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.