مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

روزنامه مجازی گلادیاتور سرخ مجوز انتشار ندارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: فایل الکترونیکی که با عنوان روزنامه گلادیاتور سرخ در فضای مجازی منتشر شده فاقد مجوز قانونی است.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد محمدپور با اشاره به درج مطلب موهن در یک نشریه الکترونیکی غیرمجاز افزود: این نشریه مجوزهای لازم را نداشته و معلوم نیست، مطالب آن از چه محلی هدایت، تدوین و انتشار می یابد.

وی با بیان این‌ که توهین به اقوام مختلف ایرانی به ویژه مردم فهیم و تمدن ساز آذربایجان و تبریز از سوی هر کسی که باشد، زشت و محکوم است، اظهار کرد: متولیان این نشریه الکترونیکی که بدون مجوز قانونی اقدام به انتشار در فضای مجازی کرده‌اند، مرتکب عمل مجرمانه نیز شده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی یادآوری کرد: در تماس و رایزنی با معاونت مطبوعاتی و معاونت امور حقوقی ‌و مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیگیری های لازم برای استفاده از ظرفیت های قانونی برای برخورد با این روزنامه مجازی خود خوانده را انجام می دهیم.

محمدپور ادامه داد: این اقدام هیچ سنخیتی با فضای حرفه ای خبری حاکم بر رسانه ندارد و چنین حرکت هایی بی تردید موجب انزجار رسانه های رسمی و حرفه ای کشور است.

روزنامه مجازی گلادیاتور سرخ روز پنجشنبه پس از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی مطلبی توهین آمیز علیه مردم تبریز درج کرده بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.