شهردار منطقه ۷ تبریز :

ساخت و ساز غیر مجاز در شهرداری منطقه ۷ متوقف شده است/ برای زمین های قولنامه ای مجوز صادر می شود

شهردار منطقه ۷ تبریز از توقف ساخت و ساز های غیر مجاز در محدوده این منطقه خبر داد و گفت: با تسیریع و تسهیل روند صدور مجوز و تقویت تیم های نظارت توانسته ایم ساخت و ساز در منطقه را متوقف کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، شهردار منطقه ۷ تبریز از توقف ساخت و ساز های غیر مجاز در محدوده این منطقه خبر داد و گفت: با تسیریع و تسهیل روند صدور مجوز و تقویت تیم های نظارت توانسته ایم ساخت و ساز در منطقه را متوقف کنیم.

علی فرخی افزود: تعامل همه جانبه ای با شهروندان ایجاد شده است و تمامی راهنمایی های اولیه در قالب کارگروه مشاوره به شهروندان برای آشنایی کامل از روند صدور مجوز برای احداث انجام می شود.

وی با اشاره به اجرای خدمات محله ای در منطقه ۷ تبریز به ویژه ساماندهی اساسی کوچه های آخماقیه اظهار داشت: افزایش قابل توجه رضایتمندی شهروندان ازعملکرد شهرداری باعث شده تمامی طرح های اجرایی با استقبال مردم روبرو شود.

فرخی همچنین با تاکید بر تداوم آسفالت ریزی، خدمات محله ای و جدول گذاری، تصریح کرد: کسب رتبه اول تناژ آسفالت ریزی سطح منطقه ۷ در تبریز و خط کشی ترافیکی حدود هفتاد هزار متر مربع نتیجه تلاش های شبانه روزی کارکنان شهرداری منطقه ۷ است.

علی فرخی متذکر شد: هماهنگی های اولیه با نیروی هوایی برای عقب کشی دیوار استحفاظی و تعریض مسیر منتهی به شهرک اندیشه از سمت وادی رحمت انجام شده و بهسازی آسفالت این مسیر نیز آغاز شده است.

شهردار منطقه ۷ تبریز همچنین از ساماندهی مسیر وردی تبریز از سمت آذرشهر نصب المان تبریز ۲۰۱۸ در طول این مسیر خبر داد و گفت: اصلاح تابلوهای ترافیکی و ترمیم آسفالت به اتمام رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.