تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۰۹

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور سازی:

امیدواریم وعده های مدیرعامل تراکتور عملی شود چون نمی خواهیم هم پول مان برود هم آبروی مان!/ حاشیه های زمین تمرین بچه بازی است

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور سازی تاکید کرد: امیدواریم وعده وعیدهایی که سرمربی تیم و مدیر عامل باشگاه به ما دادند را عملی کنند راحت بگویم می خواهیم نه پول مان برود نه آبرویمان!

به گزارش تبریز بیدار ، سردار غلام عسکر کریمیان در حاشیه نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه آذربایجان شرقی در خصوص بحث های حاشیه درباره واگذاری باشگاه تراکتور سازی اظهار داشت: در بحث مشتری تراکتور سازی زیاد است اما به این معنا نیست که قصد داریم باشگاه را واگذار کنیم.


وی در ادامه در خصوص ریاستش در هیأت مدیره باشگاه تراکتور سازی گفت: از آنجا که باشگاه تراکتور سازی متعلق به بنیاد تعاون بسیج است و بنیاد هم 51 در صد سهام کارخانه تراکتور سازی را در اختیار دارد بنابر این اعضای هیأت مدیره را بنیاد تعاون بسیج انتخاب می کند و این مسئولیت ارتباطی به مسئولیت حقوقی بنده در سپاه عاشورا ندارد.


کریمیان در خصوص اینکه می گویند تراکتورسازی تیم نظامی است تصریح کرد: این حرف اشتباه است و اگر هم استفاده از بازیکن نخبه سرباز بوده در جهت کاهش هزینه ها بوده است.


وی با انتقاد از حواشی اخیر پیرامون زمین باشگاه تراکتور سازی گفت: حرف بچه گانه ای است که که می گویند سپاه زمین نداده است بالاخره  زمین تمرین فجر متعلق به سپاه عاشورا بوده و با مبلغ بسیار ناچیزی قرارداد بستند و این تیم در حالی است که باید به آن کمک کنیم نه با این حواشی به مشکلات کار اضافه کنیم.


رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور سازی تاکید کرد: امیدواریم وعده وعیدهایی که سرمربی تیم و مدیر عامل باشگاه به ما دادند را عملی کنند راحت بگویم می خواهیم نه پول مان برود نه آبرویمان!


وی افزود: بنده به عنوان یک آذربایجانی به باشگاه تراکتور سازی تعصب دارم حتی اگر در این مسئولیت هم نباشم سرنوشت  تراکتور برای ما اهمیت دارد .


کریمیان خاطر نشان کرد:تراکتورسازی محدودیت‌هایی  زیادی دارد از جمله در پرداخت 90 درصد بدهی،در زمان خود کوتاهی کرده اند و امروز این یکی از مشکلات است. امروز وظیفه داریم همه از تراکتور پشتیبانی کنیم همانطور که از سرخ آبی های تهرانی به غیر از وزارت ورزش مجموعه های دیگر هم حمایت می کنند.