تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸:۴۷ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۱۵

ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر مقابل سرخ های تبریز

در کنار هم قرار دادن مهره های هجومی این تیم نشان می داد توقعات منصوریان بی مورد هم نیست. او مدام از این می گفت که توقعات زیادی از مهاجم ها دارد ولی تا این لحظه شروع خط حمله استقلال در لیگ برتر بسیار ضعیف بوده است و این امر کمک شایانی به تراکتوری ها می کند تا در مقابل ضعیف ترین خط حمله لیگ برتر به رقابت بپردازند و نخستین پیروزی خود را به دست بیاورند.

به گزارش تبریز بیدار ، سجاد شهباززاده با انگیزه زیادی به استقلال بازگشت. با حضور او کاوه رضایی از این تیم جدا شد و منصوریان بسیار امیدوار بود تا سجاد بتواند بار خط حمله را به دوش بکشد. تفاوت شرایط کاری شهباززاده و کاوه این بود که امسال استقلال بازیکنان تهاجمی بیشتری جذب کرد. منصوریان برای آنکه بتواند خط حمله تیمش را قدرتمندتر کند، علاوه بر جذب بیت سعید و شهباززاده در نوک خط حمله، بازیکنانی خرید که بتوانند از این بازیکنان به شدت حمایت کنند. داریوش شجاعیان، جباری، جپاروف، قائدی و ... از جمله این بازیکنان بودند.

در کنار آنها استقلال بازیکنان دیگری هم داشت و کلا منصوریان توقع داشت خط حمله تیمش بتواند قوی تر عمل کند. اما تا این لحظه از لیگ برتر، استقلال یک گل هم به ثمر نرسانده است. آنها در هفته اول به صنعت نفت یک بر صفر باختند و در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان بدون گل مساوی کردند. این مسئله باعث شد تا منصوریان از خط حمله تیمش شدیدا ناراضی باشد و به اطرافیانش بگوید توقعاتش از خط حمله تیمش بیشتر از اینهاست. قبل از شروع فصل، سرمربی استقلال در لابلای حرف هایش از این می گفت که باید قوی ترین خط حمله لیگ را در اختیار داشته باشند.


منصوریان در روزهای اخیر تلاش کرده تا با سجاد شهباززاده و بیت سعید از نظر روحی بیشتر کار کند تا بتوانند آماده تر شوند. به نظر آنها از نظر بدنی آماده هستند ولی از نظر روحی هنوز آماده نشده اند و این امر بزرگترین امتیاز برای تراکتوری هاست.