امام جمعه موقت تبریز:

خواب خاورمیانه بزرگ برای آمریکا بدون تعبیر باقی مانده/ ایران در خاکریز لبنان، سوریه و عراق مانع حمله دشمنان به کشور شده‌ است

امام جمعه موقت تبریز با اشاره به اینکه خواب خاورمیانه بزرگ برای آمریکا بدون تعبیر باقی مانده، گفت: ما در خاکریز لبنان، سوریه و عراق مانع حمله دشمنان به ایران شده‌ایم.

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی حاجی‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز‌جمعه تبریز، با اشاره به برگزاری مراسم تنفیذ رئیس‌جمهور اظهار داشت: توصیه‌های مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری حاوی نکته‌های ظریف و دقیقی خصوصا درباره اقتصاد مقاومتی بود که معظم له با شیوایی بدان‌ها اشاره فرمودند. 

وی با اشاره به زیاده طلبی‌های آمریکا، ادامه داد: گستاخی آمریکا را ببینید که مدعی شده‌اند ما باید از مراکز نظامی ایران بازدید کنیم که پاسخ قاطع مقام معظم رهبری، پاسخی مایوس‌کننده برای دشمنان بود. 

امام جمعه موقت تبریز، با اشاره به فرارسیدن روز مقاومت خاطرنشان کرد: این روز زمانی است که حزب الله با مدیریت سید حسن نصرالله بر رژیم صهیونیستی پیروز شد.

وی ادامه داد: چگونه است که ایران اسلامی تاکنون در سوریه، عراق و لبنان پیروز شده ولی عربستان با ادوات سنگین نظامی بر یمن پیروز نشده است این دلیلش عنایت پروردگار متعال و سپس حمایت‌های ایران اسلامی است. 

حاجی‌زاده با اشاره به اینکه افرادی هستند که می‌گویند ما در عراق و سوریه چه کار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: این درحالی است که این افراد برای کشور نه هزینه‌ای داده و نه به جنگ رفته‌اند، بلکه مدعی هستند و برای خود تحلیلگر سیاسی شده‌اند. نمی‌دانند که ما در خاکریز لبنان، سوریه و عراق مانع حمله دشمنان به ایران شده‌ایم. 

امام جمعه موقت تبریز خاطرنشان کرد: خواب خاورمیانه بزرگ برای آمریکا بدون تعبیر باقی مانده و علت اصلی آن نیز عنایات حضرت حق تعالی و سپس تاکیدات رهبری حکیم و بزرگوار انقلاب اسلامی بر از بین رفتن رژیم صهیونیستی است که سبب شده است در روزهای گذشته، جبهه مقاومت اسلامی پیروزی‌های بزرگی را در برابر تروریست‌ها به دست آورد. 

وی با تقدیر از نیروی انتظامی بابت برخورد با بی‌حجابی در داخل اتومبیل‌ها، تصریح کرد: امیدوارم این اتفاق و رخداد خداپسندانه تداوم یابد و از زحمات نیروی انتظامی و تمامی نیروهای مسلح در جایگاه خود که مایه امنیت کشورمان هستند تقدیر و تشکر می‌کنم. 

حاجی‌زاده یادآور شد: کشور ما امروز به جزیره امنیت در منطقه تبدیل شده است و مردم انقلابی و امت حزب الله در کنار نیروهای مسلح تحت رهبریت مقام معظم رهبری این امنیت را آفریده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.