رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

تنها مرد عمرانی شورای چهارم بودم/ افزایش ۱۰۰ درصدی آرای بنده نشانگر رضایت شهروندان است/ هرچه در توان دارم، برای توسعه تبریز دریغ نخواهم کرد

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز، در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال در خواست برنامه برای تصدی سمت شهرداری تبریز، تصریح کرد: بنده در راستای توسعه و پیشرفت شهر تبریز، از هرچه در توان دارم دریغ نخواهم کرد و اگر فضا برای خدمت رسانی و کمک به توسعه شهر تبریز مهیا باشد، یقین کنید که ذره ای مذایقه نخواهم کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، ایرج شهین باهر در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزبیدار، با اشاره به اینکه بیشترین مدت زمان عمر شورای شهر تبریز به تقسیم بندی‌های جناحی صرف شد، اظهار داشت: شورای چهارم، اولین شورای ۲۱ نفره با ترکیب سه جناحه بود که در نوع خود کم نظیر بود و هر شش ماه یک بار بیشترین وقت خود را صرف تعیین رئیس و هیئت رئیسه می‌کرد.

وی ادامه داد: بدترین وضعیت اقتصادی مدیریت شهری با آغاز تشکیل و عمر شورای چهارم شورای شهر مصادف شد، هرچند علی رغم برخی نقاط ضعف، برچیدن کمیسیون توافقات بود که حذف آن به منزله حذف تراکم فروشی، ضوابط فروشی و قانون فروشی است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز، با اشاره به اینکه همواره سعی کرده‌ام از سیاست و مسائل حاشیه‌ای دور باشم، یادآور شد: تلاش کرده‌ام تا بیشتر به آنچه در تخصص خودم یعنی مسائل عمرانی، پرداخت کنم، چراکه تنها مرد عمرانی شورای چهارم بودم و سایر حوزه‌های تخصصی شورای شهر نفرات و اعضای خاص خود را دارد.

وی ادامه داد: افزایش رأی ۱۰۰ درصدی بنده در این دوره از انتخابات به منزله «خسته نباشید» فعالیت‌های چهارساله من است و کاملاً از موضوع رضایت شهروندان از عملکرد خودم خرسندم و براین اساس اصلاً برایم مهم نیست که به شورای بعدی راه نیافته‌ام.

شهین باهر، در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال در خواست برنامه برای تصدی سمت شهرداری تبریز، تصریح کرد: بنده در راستای توسعه و پیشرفت شهر تبریز، از هرچه در توان دارم دریغ نخواهم کرد، چراکه بنده فردی سیاسی نبوده و نیستم و به این موضوع نگاهی سیاسی ندارم و اگر فضا برای خدمت رسانی و کمک به توسعه شهر تبریز مهیا باشد، یقین کنید که ذره ای مذایقه نخواهم کرد.

وی با اشاره به پیشنهادات مدیریتی مختلف از داخل و خارج از استان پس از پایان کار شورای چهارم، خاطرنشان کرد: تاکنون پیشنهادات گوناگونی از کلانشهرها و شهرهای مختلف دریافت کرده‌ام و هنوز به تعدادی از این پیشنهادات پاسخ نداده‌ام ولی به تک تک منتخبین شورای پنجم شهر تبریز در راستای مسائل عمرانی کمک خواهم کرد.

متن کامل گفت‌وگوی تفصیلی تبریزبیدار با ایرج شهین باهر، در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.