تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۵۲

عکس غیرت در غربت آزادی

این اشک ها، اشک های غیرت و تعصب است و هوادار به خوبی می فهمد که فرق بازیکنان باغیرت و بی تعصبی که تیم را تنها گذاشته و رفتند چیست. پس فرزین باید با تمام قوا به فکر آینده باشد و بداند که روسیاهی به ذغال می ماند و دشمنانی که لحظه شماری می کنند تا او اشتباه کند و تراکتور ضربه بخورد نیز تیرشان به سنگ خواهد خورد.

به گزارش تبریز بیدار ، درست است که برخی اشتباهات گروسیان باعث شده تا تراکتور در هفته های ابتدایی لیگ آسیب ببیند اما آنچه که مهم است این می باشد که وی هیچ گاه در تراکتور کم فروشی نمی کند و تمام تلاشش را در 3 هفته نخست کرده است تا تراکتوری ها بدون دغدغه کارشان را بکنند.

شاید اگر آن آقای به اصطلاح ترکی که اخباری را به زور به سایپا برد و اجازه ماندنش در تراکتور محروم از خرید بازیکن را نداد یا اگر وقتی محرومیت تراکتور از خرید بازیکن از اواخر سال قبل مشخص شده بود کادرفنی وقت تیم به گروسیان فرصت عرض اندام می دادند هیچ گاه این اندازه از هجمه  و توجهات به یکباره به سمت گروسیان نمی رفت و در همان ابتدای کار انتظارات از این جوان آینده دار بالا نمی رفت.

دیشب پس از باخت تراکتور اشک های گروسیان پایانی نداشت و در غربت آزادی می خواست تا ناراحتیش را نشان دهد. این اشک ها، اشک های غیرت و تعصب است و هوادار به خوبی می فهمد که فرق بازیکنان باغیرت و بی تعصبی که تیم را تنها گذاشته و رفتند چیست. پس فرزین باید با تمام قوا به فکر آینده باشد و بداند که روسیاهی به ذغال می ماند و دشمنانی که لحظه شماری می کنند تا او اشتباه کند و تراکتور ضربه بخورد نیز تیرشان به سنگ خواهد خورد.
فرزین گروسیان

نظرات

kupal63
IR

فرزین تنها اشتباهش بازی اول بود

IR

مرد گریه اش دردناکترین ماتم دنیاست ولی این گریه نشان از غیرت فرزینه و نشون میده چقدر به تیم و هوادار اهمیت میده درسته گریه ش دردناکه ولی باعث دلگرمی ماست ونشون میده بازیکنامون مثل خودمون دلشون با تیمه امیدوارم و مطمئنم تیم بخاطر همین غیرت بازیکنا نتیجه میگیره به امید برد جلوی تیم نفت