تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۶۲

عضو منتخب شورای پنجم شهر تبریز:

شهرک شهید صیاد شیرازی 16 سال است که فاقد امکانات است

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: توجه جدی به زیرساخت های این شهرک با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب آن با هدف خدمت به کارگران، کارمندان، مددجویان اداره کل بهزیستی و کمیته امداد و سایر اقشار امری ضروری است.

به گزارش تبریز بیدار ،  اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز در نشستی مشترک با حناچی، معاون وزیر راه و شهرسازی به بررسی آخرین مشکلات و پیشنهادات اعضای شورا در زمینه اصول معماری و ساخت و ساز در شهر تبریز و پیشنهاد راهکار برای حل مشکلاتی همچون حاشیه نشینی پرداختند.


کریم صادقزاده تبریزی؛ دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز و منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز در این نشست با اشاره به گزارشی از آخرین وضعیت شهرک شهید صیاد شیرازی گفت: در حال حاضر، 347 هکتار از زمین های این منطقه در تملک تعاونی های مسکن ماشین سازی، ناجا، بهداشت و درمان و کارگران صنوف مختلف تبریز است.


وی با بیان اینکه در این خصوص، اقداماتی قانون در کمیسیون های تخصصی از شهرداری منطقه شش انجام شده است عنوان کرد: توجه جدی به زیرساخت های این شهرک با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب آن با هدف خدمت به کارگران، کارمندان، مددجویان اداره کل بهزیستی و کمیته امداد و سایر اقشار امری ضروری است.


 منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به طراحی و تصویب این شهرک در 16 سال پیش و در جاده صوفیان عنوان کرد: متاسفانه در طی این مدت؛ شهرک مزبور نتوانسته صاحب برخی امکانات و زیرساخت ها شود و به جرات می توان گفت از این لحاظ، فاقد هرگونه زیر ساخت مناسب است.


صادقزاده ادامه داد: انتظار داریم مسئولان نسبت به ایجاد امکانات و زیرساخت های لازم در این شهرک، توجه جدی داشته باشند تا همچون شهرک خاوران و شهر جدید سهند؛ شاهد رشد و توسعه روزافزون این شهرک نیز باشیم.