مدیرکل فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی:

چتر وای فای تا قبل از رویداد گردشگری «تبریز۲۰۱۸» در تبریز ایجاد می‌شود

مدیرکل فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با بیان اینکه تا قبل از رویداد «تبریز۲۰۱۸» چتر وای فای در استان ایجاد می‌شود گفت: پهنای باند بالایی در استان داریم و از نظر امنیت سایبری هم موفق هستیم لذا آمادگی لازم در این موضوع در استان وجود دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، بهمن حسین‌زاده در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه آذربایجان شرقی با اشاره به اشتغال و سرمایه‌گذاری صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات این استان گفت: شرکت‌ام تی ان ایرانسل به عنوان دومین استان کشور در حوزه تولید محتوای دیجیتال در تبریز سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه همراه اول هم طرح «فاینال تکنولوژی» را در آذربایجان شرقی اجرا می‌کند افزود: در حوزه مطالعات کسب و کارهای نوین نوپا هم با ۳۰۰ میلیون با دانشگاه سهند قرار داد بسته‌ایم که امیدواریم تحرک مناسبی در این حوزه ایجاد شود.

مدیرکل فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حوزه گردشگری برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات به اقدام جدی نیاز داریم گفت:  در بوم گردی شرکتی داریم که از طریق اینترنت گردشگران خارجی را جذب می‌کنند که باید این شرکت‌ها حمایت شوند.

وی با بیان اینکه تا قبل از رویداد «تبریز۲۰۱۸»  چتر وای فای در استان ایجاد می‌شود ابراز داشت: پهنای باند بالایی در استان داریم و از نظر امنیت سایبری هم موفق هستیم لذا آمادگی لازم در این موضوع در استان وجود دارد.

حسین‌زاده مشکل موجود بر سر راه ایجاد چتر وای فای در استان را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد:  شرکت‌ها در بروکراسی‌های اداری گرفتار شده و فراری شده‌اند تصریح کرد:  شهردار موافق است ولی وقتی امورات به زیر مجموعه‌ها می‌رود گرفتار بروکراسی می‌شود و اشک سرمایه گذار را در می‌آورند که باید در این زمینه برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.