تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۹۰

پشت پرده اظهارات انتقادی آقای سرمربی؛

همه ی گلایه های آقا یحیی!

سرمربی تراکتورسازی در آخرین اظهاراتش کنایه‌هایی به برخی افراد زد که به نظر او باید شرمنده هواداران تبریزی باشند.

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛


تراکتور این روزها علی رغم بازی های خوبش در نتیجه گیری ضعیف عمل می کند. شاید بتوان جوانگرایی و اعتماد به جوانان در فصلی که سرخ پوشان از خرید بازیکن محروم بودند را هزینه این ماجراها دانست.

این شرایط که مطلوب هیچ یک از ارکان باشگاه همچون مربی، مدیریت، هواداران و... نیست باعث شده تا گله مندی هایی را هم شاهد باشیم. گله از برخی اوضاع کنونی یا مسائل مربوط به گذشته که توسط نفرات مختلف بیان می شود.

یحیی گل‌محمدی پس از شکست تراکتورسای مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد و در ادامه صحبت‌هایش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از  بازی، بار دیگر به افرادی کنایه زد که به قول خودش باید شرمنده هواداران باشند.

داستان از جایی شروع شد که گل‌محمدی در نشست خبری قبل از بازی با استفاده از جملاتی مانند «عدم پشتوانه‌سازی یکی از مشکلات ما بود»، «تراکتورسازی از نیم‌فصل سال گذشته می‌دانست که از پنجره نقل‌وانتقالات بعدی محروم است، اما هیچ کاری برای بازیکنان جوان انجام نشد.»، «بازیکنان جوان در تراکتورسازی آنها به امان خدا رها شده بودند.» و «بی‌توجهی، مشکلات زیادی را برای جوانان ما به وجود آورده است.»، به‌طور غیر مستقیم از افرادی که پیش از این در باشگاه تراکتورسازی حضور داشتند، گلایه کرد.

داستان به همین جا ختم نشد و سرمربی تراکتورسازی پس از شکست تیمش مقابل استقلال، در نشست خبری از این افراد انتقاد کرد.

 گل‌محمدی پس از بازی جملاتی مانند «آن افرادی که باید واقعاً شرمنده باشد، کسانی هستند که تیم را به این روز انداختند» و «واقعاً ندیده بودم تیمی به خاطر بی‌توجهی به نقل‌وانتقالات محروم شود.» به زبان آورد. در ابتدا برخی تصور کردند که منظور گل‌محمدی از این صحبت‌ها، مصطفی آجورلو، مدیرعامل کنونی باشگاه تراکتورسازی است، اما سرمربی تراکتورسازی اعلام کرد که خوشبختانه این افراد الان دیگر در باشگاه نیستند.