تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۴۳:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۶۶۸۹۷

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبرداد:

ورود اولین بخش از تجهیزات کارخانه آسفالت تبریز/ افزایش ظرفیت تولید روزانه به 2 هزار تن

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از افزایش ظرفیت تولید روزانه آسفالت به 2 هزار تن با ورود اولین تجهیزات کارخانه آسفالت تمام اتوماتیک خبرداد.

به گزارش تبریز بیدار ، حسین منیری‌فر با اعلام این خبر گفت: اولین قسمت از ست کامل تجهیزات کارخانه آسفالت تمام اتوماتیک وارد شده است که با خرید این ست کامل کارخانه کیفیت آسفالت تولیدی افزایش خواهد یافت.

وی ادامه‌داد: با برخورداری از این مزیت مهم، شهرداری تبریز به زودی از ظرفیت تولید روزانه 2 هزار تن آسفالت برخوردار خواهد بود.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به این تجهیزات گفت: کارخانه تولید آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز، در بخش‌های خرید، نصب و اجرای شبکه گازرسانی، هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیارد تومان در بر داشته است.‌


منیری‌فر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عمر آسفالت تولیدی، خاطرنشان کرد: با توجه به تكنولوژي آسفالت ايران و تبريز عمر این آسفالت تولید شده در شرايط آب و هوایی نامناسب بیش از دو برابر خواهد شد.

وی یادآورشد: سازمان عمران شهرداری تبریز با تولید آسفالت 120 هزار تن در 4 ماه اول سال رکورد تولید آسفالت را شکسته که با فرض ضخامت 5cm یک میلیون متر مربع از مساحت شهر آسفالت شده است.

نظرات

IR

سلام- تجهیزات کارخانه آسفالت به کدام شهر سفارش داده شده بود چرا به کارخانجات استان مانند ماشین سازی تبریز و ...سفارش داده نشده