سردار کریمیان در همایش اسرای اردوگاه موصل 2 در تبریز:

شهید حججی حاصل صبر و استقامت آزادگان در شکنجه‌گاه‌های موصل است/هیچ‌گاه زیر بار پرچم یزیدیان نخواهیم رفت

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: به جرات می‌توان گفت که نسل‌های چهارم شهدای ما همانند حججی‌ها در امتداد راه آزادگان گام برمی‌دارند و این را بعد از چهار دهه بعد از دفاع مقدس می‌گوییم که شهید حججی حاصل صبر و استقامت آزادگان در شکنجه‌گاه‌های موصل است.

به گزارش تبریز بیدار ،  سردار غلام‌عسگر کریمیان در چهارمین همایش کشوری آزادگان موصل دو، با بیان اینکه امید است بتوانیم میزبان شایسته باشیم، اظهار کرد: امروز میزبان آزادگان عملیات خیبر هستیم و بیش از ۱۶۶ نفر از دوستان نیز طی مدت آزادگی از جمع ما رهسپار دیار باقی شدند؛ توصیه دارم قدر همدیگر را بدانیم و همسنگران خودمان را فراموش نکنیم.

وی بابیان اینکه امروز بعض گلویم را گرفته و مدام خاطرات و روزهای گذشته در ذهنم مرور می‌شود، افزود: ۱۶۶ شهید از اردوگاه موصل ۲ داریم و تعداد این شهدا در حال افزایش بوده و ازاین‌رو باید قدر این روزها را بدانیم، حیف است که این جمع دورهم بوده و از شهدای اردوگاه یاد نکنیم که هرسال بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه در مقطع کنونی در نبرد نیمه سخت امنیتی، نبرد نرم و جنگ ترکیبی قرار داریم، گفت: باید برای رهبر انقلاب اسلامی تولید نیرو کنیم زیرا همه می‌دانیم که اقتدار یک مملکت از رهبری با صلابت، عادل و مجتهد ناشی می‌شود و خوشبختانه همه این خصوصیات در مقام معظم رهبری ما وجود دارد.

سردار کریمیان با اشاره به اینکه یکی از عوامل ایجاد اقتدار در بین مردم وحدت و انسجام است، افزود: ما گذشته خود، شهدا، امام شهدا و آرمان‌هایشان را هرگز فراموش نخواهیم کرد و همچنان با صدای بلند فریاد می‌زنیم که همیشه به آرمان‌های رهبر انقلاب پایدار بوده و خواهیم ماند.

وی با تأکید به اینکه اگر تقدیر بر این بود که در اردوگاه، دشمن را به زانو دربیاوریم الآن نیز به همان مسلک پایدار هستیم، افزود: آرزوی تک‌تک ما مرگ با عزت و شهید شدن در راه اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه رسالت زینبی مکمل جهادی است که در مقابل دشمن انجام می‌شود، گفت: آنان که رفتند و شهید شدند،؛کارشان حسینی بود و آنان که ماندند نیز باید کار زینبی کنند؛ ما همچنان در مقابل استکبار و در هر عرصه‌ای که دشمن از آن ورود کند، مقابله خواهیم کرد.

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: به جرات می‌توان گفت که نسل‌های چهارم شهدای ما همانند حججی‌ها در امتداد راه آزادگان گام برمی‌دارند و این را بعد از چهار دهه بعد از دفاع مقدس می‌گوییم که شهید حججی حاصل صبر و استقامت آزادگان در شکنجه‌گاه‌های موصل است.

وی با اشاره به دیدار خود با رزمندگان جبهه‌ی مقاومت، افزود: در این دیدار فردی غیرایرانی با ایده و عقیده‌ی متعالی اعتراف می‌کند که حضورش در جبهه‌ی مقاومت حاصل صدور انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه عاشورا بابیان اینکه امروز آزادگانی که پیام‌رسانان هشت سال دفاع مقدس بودند دورهم جمع شده‌اند تا تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب کنند، ادامه داد: ایران مفتخر به وجود فرماندهانی مانند مهدی باکری است که درس فراموش‌نشدنی و ابدی به همه رزمندگان داد و حتی در وصیت خود گفت که خدایا مرا پاکیزه بپذیر که برای تذهیب نفس و آزادی نیاز به توکل، وفاداری به انقلاب و آرمان‌های امام راحل داریم.

وی بیان داشت: شعار هیهات من الذله، همیشه شعار راهبردی ما بوده و می‌گوید که هیچ‌گاه زیر بار پرچم یزیدیان نخواهیم رفت و البته آزادگان در شکنجه‌گاه‌ها این شعار را به‌صورت عملی ثابت کرده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.