منتخب شورای پنجم شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار؛

از تجربه تلخ شوراهای گذشته درس بگیریم/ زبان مشترکی به نام منطق و منافع شهر وجود دارد

منتخب شورای پنجم شهر تبریز گفت: نهایت تلاش مان را در طی ١٠ روز آتی خواهیم داشت که رییس شورا، هیات رئیسه و شهردار تبریز با اکثریت قریب به اتفاق آرا انتخاب شوند تا ضمن ممانعت از ایجاد اختلاف و شکاف بین همکاران و فضای سهم خواهی، از تجارب تلخ شوراهای گذشته شهرمان درس بگیریم.

فریدون بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار، در واکنش به حاشیه آفرینی برخی تارنماهای شهری اظهار داشت: ضمن تشکر از خبرنگاران محترم بابت انعکاس نقطه نظرات اعضای شورای شهر، درخواست بنده این است که در درج مصاحبه‌ها و نقل قول از اعضای شورا، امانتداری را رعایت نموده و از ایجاد فضای ٢ قطبی و چند دستگی و فضای تفرقه در میان همکاران شورای شهر جدا اجتناب نمایند.

وی افزود: قرار دادن ٢ عضو و همکار دانشگاهی شورا در مقابل هم، امری غیر واقع و دور از انصاف می‌باشد و استفاده ابزاری از اعضای شورا برای رسیدن به امیال موردنظر برخی پایگاه‌های خبری، نتیجه‌ای جز ایجاد حواشی و ناامیدی مردم را در پی نخواهد داشت.

منتخب شورای پنجم شهر تبریز خاطرنشان کرد: چنانچه بنده انتقادی به هرکدام از همکارانم در شورای شهر داشته باشم، بدون هیچ واسطه و به راحتی انتقادم را حضوری به گوش ایشان می‌رسانم و ضرورتی بر طرح آن از طریق رسانه‌ها نمی‌بینم و بدون شک همین روحیه رو در اغلب همکاران شورای شهر خاصه همکاران دانشگاهی خودم سراغ دارم، چرا که زبان مشترکی بنام منطق و منافع شهر بینمان وجود دارد.

وی افزود: همانطوریکه از اولین روزهای انتخابمان به مردم عزیز شهرمان قول داده‌ایم، ایجاد فضای آرام و اجتناب از جناح بندی و چند دستگی، تفرقه، بداخلاقی و بی تقوایی در دستور کار شورای پنجم تبریز قرار گرفته و این انتظار از شورای معقول شهرمان می‌رود که اولین و آخرین اولویتشان منافع شهر و دفاع از حقوق شهروندی شهروندان امروز و فردای شهرمان باشد.

بابایی اقدم، با اشاره به اینکه نهایت تلاشمان را در طی ١٠ روز آتی خواهیم داشت که رییس شورا، هیئت رئیسه، رؤسای کمسیون‌ها و شهردار تبریز با اکثریت قریب به اتفاق آرا انتخاب شوند، خاطرنشان کرد: امیدواریم ضمن ممانعت از ایجاد اختلاف و شکاف بین همکاران و فضای سهم خواهی، از تجارب تلخ شوراهای گذشته شهرمان درس گرفته و با وحدت و اتفاق نظر به دور از جار و جنجال‌ها، افقی بهتر را در حوزه‌های مختلف برای شهرمان ترسیم نماییم.

وی ادامه داد: این پیامی بود که مردم شهرمان با حضور مؤثر خویش در انتخابات ٢٩ اردیبهشت به گوشمان رساندند، لذا حقیر، بعنوان منتخب سوم مردم شریف شهرمان، ضمن تشکر صمیمانه از اعتماد مجدد ایشان، این اطمینان خاطر را می‌دهم که پیام شما را با جان و دل دریافت کردیم و عالم بی عمل نخواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.