عضو شورای شهر اهواز خبر داد:

نوین پیشنهاد شهرداری اهواز را رد کرد

جاسم موسی‌پور گفت: با افراد مطرح اجرایی در سطح کشور نظیر دکتر نیکزاد وزیر دولت دهم، اقای سقاییان‌نژاد که ۱۳ سال شهردار موفق اصفهان بوده، دکتر نوین شهردار تبریز و آقای مرتضوی شهردار مشهد و برخی افراد دیگر صحبت‌هایی شد که متأسفانه حاضر به قرارگیری در فرایند انتخاب شهردار اهواز نشدند.

به گزارش تبریز بیدار ، جاسم موسی‌پور در گفتگو با رهیاب در پاسخ به گزینه‌های مطرح شده برای شهردار اهواز، اظهار داشت: فرایند انتخاب شهردار هنوز بسته نشده و کماکان در حال بررسی نفراتی هستیم که در غالب فرم‌های طراحی شده اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی افزود: با افراد مطرح اجرایی در سطح کشور نظیر دکتر نیکزاد وزیر دولت دهم، اقای سقاییان‌نژاد که ۱۳ سال شهردار موفق اصفهان بوده، دکتر نوین شهردار تبریز و آقای مرتضوی شهردار مشهد و برخی افراد دیگر صحبت‌هایی شد که متأسفانه حاضر به قرارگیری در فرایند انتخاب شهردار اهواز نشدند.

عضو شورای شهر اهواز بیان داشت: افراد توانمند و خوشنام بومی نیز در حال حاضر مطرح هستند که سوابق و تجربیات بسیارخوبی دارند که در فرایند انتخاب مدیریت شهرداری اهواز قرار دارند.

حجه‌الاسلام موسی‌پور با بیان اینکه سعی براین است که تا یک هفته آینده روند بررسی نفرات به پایان برسد، گفت: روز گذشته دکتر جمالی‌نژاد شهردار اصفهان مهمان شورا بود و صحبت‌هایی شد که انصافا ایشان هم توانایی خوبی داشت اما انشاالله در آینده نزدیک و با بررسی همه افراد شرکت کننده در فرایند، هر شخصی تواناتر بود، بعنوان شهردار اهواز معرفی خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.