کارگردان تله فیلم «سلام یاشاییش»:

۵۰ بازیگر کشور زندگی یک پسر بچه سرطانی را به تصویر کشیدند

: تهیه کننده و کارگردان تله فیلم «سلام یاشاییش» از پایان مراحل تصویربرداری این فیلم خبر داد و گفت: در حال حاضر این فیلم مراحل تدوین را طی می کند.

به گزارش تبریز بیدار ، احد جعفری یقین با اشاره به اینکه بعد از ماه ها تلاش اکنون تصویربرداری را پشت سرگذاشته و به مرحله تدوین رسید، اظهار داشت: این فیلم به همت تعدادی از بازیگران مطرح استانی و کشوری در شهر تبریز کلید خورد و فیلمبرداری آن به ۱۴ روز به طول انجامید.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه تله فیلم “سلام یاشاییش” پیام های اسلامی دارای مضمونی اجتماعی دارد، افزود: این تله فیلم زندگی پسر بچه ی سرطانی به نام می پردازد که در این فیلم بیش از ۵۰ بازیگر سرشناس تبریزی و تهرانی حضور دارند.

تهیه کننده و کارگردان تله فیلم “سلام یاشاییش” با اعلام این خبر افزود: در این فیلم چهره هایی همچون اکبر عبدی، هاشم چاوشی، محمد شیری، فاطمه شکری، سعید نوراللهی، ساناز سماواتی، عصمت عسگری، سعید جلوه گری، بهرام عربیان، رحیم خطاط، یوسف عباسپور، ابوالفضل جدیری، نوروز سلیمانی، منوچهر ابراهیمی و… ایفای نقش کرده اند.

جعفری یقین با اشاره به عوامل اصلی تله فیلم “سلام یاشاییش”، گفت: مدیر تصویر برداری محمود زینال زاده، مدیر صدابرداری حسن سلمانی، طراح و مدیر گریم سیامک بابایی و مشاوره پزشکی دکتر حسینی عوامل این تله فیلم هستند.

وی با بیان اینکه تله فیلم “سلام یاشاییش” به منظور اهداف خیرخواهانه تولید شده است، ابراز داشت: این فیلم به صورت رایگان در اختیار شبکه های استانی و شبکه خانگی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ احد جعفری یقین بیش از۳۰۰ فیلم کوتاه و ۹ فلیم بلند و یک تله فیلم بنام “دنیای تازه” و همچنین ۲۰ مستند را در کارنامه کاری خود دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.