هافبک ماشین‌سازی:

حرف‌های مالک باشگاه بلندپروازانه بود/ برای شریعت زاده متاسفم که با دروغ هایش ما را فریب داد

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: غیر فوتبالی‌ها آمدند و این تیم را منحل کردند فقط می‌توانم بگویم متأسف و خیلی ناراحت هستم.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد پورمحمد ظهر امروز پس از فسخ قرارداد با این باشگاه در گفت‌وگو با تسنیم  اظهار کرد: من پیش از آغاز فصل چند پیشنهاد خوب از لیگ برتر و لیگ دسته یک داشتم اما بهترین تصمیم را گرفتم و به تیم ماشین‌سازی که شخصیت لیگ برتری داشت آمدم.

وی افزود: آقای خطیبی بازیکن بزرگی بوده و مربی بزرگی است که دوست داشتم شاگرد او شوم. به همین دلیل با دلم ماشین‌سازی را انتخاب کردم. از سوی دیگر این تیم با هدف صعود به لیگ برتر بازیکنان بسیار خوبی جذب کرد اما مشکل کنونی ما، تصمیم مالک باشگاه برای تیم‌داری نکردن است.

هافبک ماشین‌سازی در مورد جلسه با مالک این باشگاه گفت: در جلسه‌ای که با مالک باشگاه داشتیم، وی حرف‌های بزرگی می‌زد. وی می‌گفت ماشین‌سازی باید لیگ برتری شود و بلندپروازی می‌کرد که فکر می‌کنم این مسئله به دلیل فوتبالی نبودن وی بود. با این شرایط امروز به همراه دیگر بازیکنان و کادر فنی تیم فسخ قرارداد کردیم.

وی افزود: واقعاً حیف بود چرا که آقای خطیبی تیم خوبی را برای صعود به لیگ برتر آماده کرده بود. بازیکنان خوب لیگ یکی و لیگ برتری با هدف صعود به لیگ برتر این تیم را انتخاب کرده بودند اما مالک باشگاه دوست نداشت تیم‌داری کند.

پورمحمد با اشاره به شرایط بازیکنان ماشین‌سازی تصریح کرد: در حال حاضر این ما بازیکنان هستیم که ضرر می‌کنیم چون همه تیم‌ها بازیکنان موردنیاز خود را جذب کرده‌اند و درآمد ما هم از همین فوتبال است. بازیکنان جوانمان‌هم بیشتر ضرر کردند و با این شرایط شاید نتوانند امسال یا فصل دیگر بازی کنند و محو می‌شوند.

” باید از مدیران فوتبالی استفاده کنیم” هافبک ماشین‌سازی با بیان این جمله افزود: باید به جوانان فرصت بدهیم. امیدوارم تمام این قضایا ختم به خیر شود و بازیکنان بتوانند به تیم‌های خوب بروند و در تیم‌هایشان نیز موفق باشند.

هافبک سابق نفت آبادان در مورد مبالغ دریافتی خود از باشگاه ماشین‌سازی گفت: از روزی که به این تیم آمده‌ایم، هیچ دریافتی نداشته‌ایم. در جلسه‌ای که با مالک باشگاه داشتیم قرار شد بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان به تعهداتشان عمل کرده و ۳۰ درصد از قراردادهایمان را پرداخت کنند اما این اتفاق رخ نداد. پس از آن گفتند یک هفته بعد چک می‌دهیم، قبل و بعد از بازی با فجر سپاسی هم این کار انجام نشد.

وی افزود: بعد از این شرایط ما تصمیم گرفتیم که کار را ادامه ندهیم، تیمی که اهداف بزرگی دارد باید همه در آن یکدل باشند تا بتوانند به موفقیت برسند اما در ماشین‌سازی این‌طور نبود و مالک باشگاه حرف‌های بلند پروازانه و نادرستی می‌زد. ما تا الان که قراردادمان را فسخ کرده‌ایم هزار تومان‌ هم دریافت نکرده‌ایم.

پورمحمد در مورد هزینه فسخ قرارداد با ماشین‌سازی نیز گفت: چون من از تیم لیگ برتری صنعت نفت آبادان به ماشین‌سازی آمدم، ۸ و نیم میلیون تومان برای دریافت برگه خروج از استان پرداخت کردم و حالا که می‌خواهم از ماشین‌سازی بروم باید ۴ میلیون تومان به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی بدهم. من این پول را از کجا باید بیاورم؟ تنها درآمد من فوتبال است که آن‌هم در ماشین‌سازی پولی دریافت نکردیم و حضور در اینجا فقط ضرر بود.

وی افزود: فقط برای شریعت زاده، مالک باشگاه متأسف هستم که با حرف‌های دروغش همه ما را فریب داد و بازیچه خودش کرد. شخصاً هیچ‌گاه او را نمی‌بخشم چون این شرایط در زندگی شخصی، فوتبال و … تأثیرگذار است. امیدوارم خدا به همه ما کمک کند تا بتوانیم به تیم‌های خوبی برویم.

هافبک ماشین‌سازی در مورد مقصد بعدی خود نیز خاطرنشان کرد: فردا باید کارهای فسخ قراردادمان را در هیئت فوتبال آذربایجان شرقی انجام دهیم و ببینیم بعد از آن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. پیشنهاد‌هایی از لیگ یک و لیگ برتر دارم اما باید کارمان با ماشین‌سازی تمام شود تا بتوانیم برای آینده تصمیم بگیریم.

پورمحمد در مورد واکنش بازیکنان ماشین‌سازی نسبت به مالک این باشگاه گفت: با توجه به اینکه مالک باشگاه همه ما را بازیچه خودش کرده بود، همه بازیکنان علیه وی شکایت‌نامه‌ای امضاء کرده‌اند ولی مجبوریم برویم و امیدوارم مسئولان فدراسیون واکنش مناسبی برای این ماجرا داشته باشند. بالاخره آینده ما جوانان فوتبال بوده و این کار تنها منبع درآمد ما است، همان‌طور که گفتم امیدوارم همه‌چیز ختم به خیر شود.

وی در پایان گفت: از هواداران ماشین‌سازی که در بازی با فجر سپاسی به ورزشگاه آمدند و از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم. خیلی ناراحت هستم که غیر فوتبالی‌ها آمدند و چنین تیم خوب و باشخصیتی که مدعی صعود به لیگ برتر بود را منحل کردند. فقط می‌توانم بگویم متأسف و خیلی ناراحت هستم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.