نماینده مردم اهر و هریس در مجلس:

۱۰ سال تکمیل جاده تبریز به اهر به تاخیر افتاده است/ رئیس جمهور به وعده خود عمل نکرد

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: ۱۰ سال است که تکمیل جاده تبریز به اهر به تاخیر افتاده است این جاده یکی از پرمخاطره‌ترین راه‌های استان آذربایجان‌شرقی است.

به گزارش تبریز بیدار ،  بیت الله عبداللهی خطاب به سازمان برنامه و وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: ۱۰ سال است که تکمیل جاده تبریز به اهر به تاخیر افتاده است این جاده یکی از پرمخاطره ترین راه های استان آذربایجان شرقی است.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور در اولین سفر خود به آذربایجان شرقی تاکید داشت که این جاده در سال ۹۶ تکمیل خواهد شد اما این وعده به هر دلیلی تاکنون محقق نشده است.

وی گفت: در این ۱۰ سال کودکان بسیار یتیم و پدر و مادرهای بسیاری فرزندان خود را در این جاده از دست دادند همچنین شاهد ترافیک بسیار فشرده در این مسیر هستیم به گونه ای که بسیاری از مسافران شب را در راه صبح می کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه از رئیس جمهور می خواهم هرچه زودتر نسبت به اتمام عملیات عمرانی این جاده اقدام کند، گفت: هرچه زودتر سازمان برنامه و بودجه نسبت به تامین اعتبار تکمیل پروژه جاده تبریز- اهر اقدام کند از سوی دیگر وزارت راه و شهرسازی نسبت به انجام عملیات این پروژه گام های لازم را بردارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اظهار داشت: وزارت نیرو نسبت به تکمیل سدهای حوزه انتخابیه اهر و هریس دستورات لازم را صادر کند چراکه کشاورزان برای مصارف آب روی این سدها حساب کرده اند.

وی گفت: با تامین آب کشاورزان مانع مهاجرت و گسترش حاشیه نشینی در کلانشهرها شویم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.