تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۶۷۰۳۹

فرماندار تبریز :

مدیریت کارخانه‌‌ی چسب هل برای بیش از 300 نفر شغل ایجاد کرده و مجموعه‌‌ی فعالی دارد/ مدیر کارخانه قول داد روند موجود را اصلاح کند/ نباید در اقامه نماز اجباری باشد

شهرتی‌‌فر با اعلام رضایت از روند تولیدی کارخانه چسب هل و اشتغالزایی برای بیش از 300 نفر، از حذف مقررات اجباری کارخانه خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، رحیم شهرتی‌‌فر در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی آناج با اشاره به بازدید خود از کارخانه‌‌ی چسب هل و حاشیه‌‌هایی ایجاد شده در فضای مجازی به‌‌خاطر بنر نصب شده در مجموعه مبنی بر لزوم اقامه نماز جماعت و جریمه‌‌ی کارگران حاضر نشده در نماز اول وقت، ابراز داشت: بنده قبل از بازدید از مقررات آن کارخانه اطلاعی نداشتم و صرفا به دلیل اینکه مدیریت آن واحد صنعتی را کارآفرینی جوان برعهده دارد، جهت اطلاع از طرح‌‌های توسعه در کارخانه چسب هل حاضر شدم.


وی افزود: در کارخانه چسب هل بیش از 300 کارگر مشغول فعالیت هستند و انصافاً آن واحد صنعتی به خوبی پیش می‌‌رود و سیستم فعالی را دارد.


فرماندار تبریز با بیان اینکه اجبار کارگران به اقامه‌‌ی نماز مورد تائید شرع اسلام نیست، عنوان کرد: در تماسی که امروز با مدیریت کارخانه چسب هل داشتم موارد را به او گوشزد کردم و متذکر شدم ما نمی‌‌توانیم خارج از حدود اسلام، مقررات وضع کنیم، او نیز عنوان کرد نیتش خیر بوده و قول داد روند موجود را اصلاح کند.


وی خاطرنشان ساخت: البته مدیریت کارخانه چسب هل این احتمال را نیز داد که رقبا چنین حاشیه‌‌سازی‌‌هایی را برای تخریب کارخانه داشته‌‌اند.


شهرتی‌‌فر در پایان اذعان داشت: از مدیریت کارخانه خواستم به جای اجبار و اعمال جریمه، کارگران را به اقامه نماز تشویق و ترغیب نماید؛ البته بنده در هنگام حضور آن بنر را ندیدم و بعدا در فضای مجازی متوجه ابعاد قضیه شدم.

نظرات

حسین
IR

آقای فرماندار کار را توجیح کردن خوب نیست... این توجیح عمل این شخص می باشد...