سخنگوی شورای پنجم شهر تبریز :

انتخاب هشت نفر به عنوان گزینه هایی نهایی شهرداری تبریز/ گزینه برنامه های منتخبین در روزهای دوشنبه و سه شنبه

کریم صادق زاده گفت: بعد از جلسه امروز، هر یک از اعضای شورای، سه نفر را به عنوان گزینه های پیشنهای برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رای گیری مخفی برگزیدند.

به گزارش تبریز بیدار ، کریم صادق زاده تبریزی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: بعد از جلسه امروز، هر یک از اعضای شورای، سه نفر را به عنوان گزینه های پیشنهای برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رای گیری مخفی برگزیدند.

وی افزود: پس از خاتمه رای گیری، به ترتیب حروف الفبا، آقایان میرعلی اصغر الموسوی، علیرضا رحیمی، مهدی سلیمان پور؛ رحیم شهرتی فر، ایرج شهین باهر، عبادالله فتح اللهی، مصطفی مولوی و صادق نجفی توانستند از بین تمامی گزینه های پیشنهادی اعضای شورا به عنوان هشت گزینه نهایی مدیریت شهرداری تبریز انتخاب شوند.

وی اظهار کرد: روز دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هر یک از نفرات فوق، یک ساعت فرصت خواهند داشت تا برنامه مورد نظر خود برای اداره شهر تبریز را ارائه کرده و از برنامه پیشنهادی خود دفاع کنند.

وی همچنین با اشاره به انتشار برخی اخبار در کانال های تلگرامی محلی مبنی بر انتخاب یک شخص به عنوان سرپرست شهرداری، این موضوع راتکذیب کرد و گفت: اعضای شورا در این ارتباط هیچگونه تصمیم گیری نشده است .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.