تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۴:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۶۷۰۵۰

سخنگوی شورای پنجم شهر تبریز :

انتخاب هشت نفر به عنوان گزینه هایی نهایی شهرداری تبریز/ گزینه برنامه های منتخبین در روزهای دوشنبه و سه شنبه

کریم صادق زاده گفت: بعد از جلسه امروز، هر یک از اعضای شورای، سه نفر را به عنوان گزینه های پیشنهای برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رای گیری مخفی برگزیدند.

به گزارش تبریز بیدار ، کریم صادق زاده تبریزی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: بعد از جلسه امروز، هر یک از اعضای شورای، سه نفر را به عنوان گزینه های پیشنهای برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رای گیری مخفی برگزیدند.


وی افزود: پس از خاتمه رای گیری، به ترتیب حروف الفبا، آقایان میرعلی اصغر الموسوی، علیرضا رحیمی، مهدی سلیمان پور؛ رحیم شهرتی فر، ایرج شهین باهر، عبادالله فتح اللهی، مصطفی مولوی و صادق نجفی توانستند از بین تمامی گزینه های پیشنهادی اعضای شورا به عنوان هشت گزینه نهایی مدیریت شهرداری تبریز انتخاب شوند.

وی اظهار کرد: روز دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هر یک از نفرات فوق، یک ساعت فرصت خواهند داشت تا برنامه مورد نظر خود برای اداره شهر تبریز را ارائه کرده و از برنامه پیشنهادی خود دفاع کنند.

وی همچنین با اشاره به انتشار برخی اخبار در کانال های تلگرامی محلی مبنی بر انتخاب یک شخص به عنوان سرپرست شهرداری، این موضوع راتکذیب کرد و گفت: اعضای شورا در این ارتباط هیچگونه تصمیم گیری نشده است .

نظرات

سپیده
IR

به نظر بنده شهردارهای کلانشهرها هم باید با رای مردم انتخاب شوند...

امیر
IR

بین این ها فقط شهین باهر وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست رشته دانشگاهی اش عمران و شهرسازی هست سوابق اجرایی خوبی داره به علاوه اینکه اهل تبریزه

امیر
IR

بین این ها فقط شهین باهر وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست رشته دانشگاهی اش عمران و شهرسازی هست سوابق اجرایی خوبی داره به علاوه اینکه اهل تبریزه

رضا

شهرتی فر فردی اصلاح طلب و سابقه اش از همه اینها بیشتره، خیلی هم مقتدره

سعید
IR

به نظر بنده آقایان فتح الهی ونجفی بهترین گزینه برای شهردار بودن را دارند