عضو هیئت رییسه شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

انجام دادن ربات های نظرسنجی تلگرامی توهین به اعضای شوراست/اجازه دهند با آرامش و بررسی دقیق برنامه ها، شهردار تبریز را انتخاب کنیم

آجودان زاده اظهار داشت: مردم در ۲۹ اردیبهشت به ما رای داده و در روند انتخاب شهردار نیز اعتماد کردند تا پس از بررسی برنامه ها بهترین گزینه را انتخاب نماییم.

به گزارش تبریز بیدار ، علی آجودان زاده عضو هیئت رییسه شورای پنجم در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار و در واکنش به انجام نظرسنجی های مختلف تلگرامی برای انتخاب شهردار تبریز گفت: این کار توهینی آشکار به اعضای شورای شهر تبریز است.

وی افزود: مردم در ۲۹ اردیبهشت به ما رای داده و در روند انتخاب شهردار نیز اعتماد کردند تا پس از بررسی برنامه ها بهترین گزینه را انتخاب نماییم.

آجودان زاده ادامه داد: در طول ۳ماه گذشته بیشترین جلسات را ۱۳عضو برگزار کرده و در یک روند مطلوب به۸گزینه نهایی رسیده اند و قرار است از بین۸ نفر یک نفر خارج از جوسازی ها و فضاسازی های مختلف سیاسی و رسانه ای، بیشترین امتیاز و رای را داراست به عنوان شهردار انتخاب شود.

وی تاکید کرد: به مردم عزیز قول داده ایم بهترین گزینه را پس از بررسی برنامه ها انتخاب نماییم و تمام سعی خود را در این راستا انجام خواهیم داد.

عضو هیئت رئیسه شورای پنجم گفت: برخی ها با انجام نظرسنجی های هدایت شده و یا ربات های نظرسنجی به دنبال القای نفرات مدنظر خود هستند اما این قول را به مردم می دهم که اعضای شورا خارج از این رویه شبانه روز برنامه ها و تفکرات مدیریتی گزینه های نهایی را بررسی می کنند و کاری به جوسازی ها ندارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.