نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس:

دلار آمریکا باید از روابط بانکی خارج شده و آن را منزوی کنیم

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی به اقدامات و دشمنیهای آمریکا در برابر ایران اشاره کرد و گفت: دلار آمریکا را باید با همکاری کشورهای همسو از روابط بانکی خارج کرده و آن را منزوی کنیم.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، محمد وحدتی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان  آذربایجان شرقی که به مناسبت هفته دولت در استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، با اشاره به اینکه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ حضور پرشور مردم برگ زرین دیگری در عرصه بین‌الملل برای ایران بود اظهار کرد: دشمنان تلاش داشتند ایران را منزوی کنند ولی با هدایت‌های رهبری و حضور مردم در صحنه این نقشه‌ها نقش بر آب شد.

وی به اقدامات و دشمنی های آمریکا در برابر ایران اشاره کرد و گفت: دلار آمریکا را باید با همکاری کشورهای همسو از روابط بانکی خارج کرده و آن را منزوی کنیم. 

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپا همراهی بیشتری نسبت به آمریکا در تعاملات بین المللی داشت افزود: می‌توانیم یورو را به جای دلار جایگزین کنیم.

این مسئول با بیان اینکه امروز دنیا چشمشان به جمهوری اسلامی است که آیا این نوع حکومت الگوی موفقی برای راه اندازی در برخی کشورها می‌تواند باشد یا نه ابراز داشت: باید برای اثبات این الگو همگی آستین همت بالا بزنیم. 

وحدتی با تاکید بر اینکه باید شاخص‌های استان را در عرصه‌های مختلف ارتقا داده و در کشور به عنوان الگو معرفی کنیم تصریح کرد: ما در مجلس شورای اسلامی آمادگی داریم قوانین مورد نیاز برای رفع موانع موجود بر سر توسعه استان را برداریم.

وی تصریح کرد: هیچ بهانه برای عدم خدمت به مردم نداریم ابراز داشت: باید در خدمت مردم و نظام باشیم و شبانه روزی کار کنیم تا در تمامی شاخص‌ها ارتقا یافته و به یک الگوی مناسب برای جهانیان تبدیل شویم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.