نماینده مردم اهر و هریس در مجلس خبر داد

بهره برداری از ۳۵ کیلومتر بزرگراه اهر_تبریز/ مردم، توان بازپرداخت وام های زلزله را ندارند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، از بهره برداری از ۳۵کیلومتر بزرگراه اهر تبریز در سال جاری خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، بیت الله عبدالهی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اهر، اظهار داشت: بنده از ۱۷ خرداد دوران نمایندگی را آغاز کرده ام و در این مدت با شهرداران و شوراهای شهر و روستا منطقه با معاون وزیر کشور دیداری داشتم تا بتوانیم امکانات و منابع بیشتری برای شهرداری ها جذب کنیم.

 نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی از مهم ترین اولویت ها اتمام بزرگراه اهر – تبریز است و با اتمام این پروژه نه تنها در اقتصاد منطقه خواهد داشت بلکه انشالله دیگر شاهد یتیم شدن کودکان و داغ دار شدن خانواده ها نخواهیم شد.

عبدالهی اظهار داشت: در خصوص بزرگراه با رئیس سازمان برنامه و بودجه در جهت تامین بودجه دیدار داشتیم در حالی که حل مشکل وابسته به این سازمان است.

وی در خصوص جاده مرگ اهر تبریز نیز گفت: طبق گفته مسئولان امسال ۳۵ کیلومتر از بزرگراه اهر تبریز زیر بار ترافیکی می رود و ما نیز امیدواریم این وعده تحقق یابد و از طرفی برای رئیس جمهور در جریان رای اعتماد یادآور شدم که این بزرگراه هنوز به اتمام نرسیده است.

وی ادامه داد: کمبود آب یکی از اساسی ترین مشکلات و معضلات جامعه است، افزود: همه از کمبود آب رنج می برند در حالی که اگر همین سد ستارخان نبود وضعیت شهرستان اهر چگونه می شد.

این نماینده مجلس ابراز داشت: بنده برای اتمام پروژه های سد اهر و هریس پیگیر هستم و با رفع مشکل آب مردم امیدواریم حداقل بتوانیم دین خود را به مردم ادا کنیم.متاسفانه در برخی روستاها اصلا آب مورد نیاز نداریم و برخی ها نیز با تانکر آب رسانی می کنند.

وی ادامه داد: معادن شهرستان اهر بهترین و مناسب ترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال جوانان است، تحقیقات در منطقه شله بران در مرحله تحقیقات قرار دارد و با رفع مشکل معدن مس انجرد شاهد افتتاح این معدن در آینده نزدیک باشیم.

آنگونه که خانه ملت گزارش داده، این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: مردم شهرستان های اهر و هریس توان بازپرداخت وام های زلزله را ندارند، برای بار دوم که رئیس جمهور را در مجلس ملاقات کردم مشکل باز پرداخت را مطرح کرده ام.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.