تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۵۶:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۶۷۲۵۵

آجودان زاده در گفتگو با تبریزبیدار؛

جلسه غیرعلنی فردا با حضور هر 6 گزینه تصدی شهرداری تبریز برگزار می شود/ اعضا به طور دقیق برنامه گزینه ها را بررسی خواهند کرد

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز گفت: از ساعت 18 امروز به مدت 3 ساعت جلسه غیر علنی اعضای شورا برگزار گردید و مقرر شد تا عصر فردا نیز جلسه ای دیگر را با حضور هر 6 گزینه تصدی شهرداری تبریز برگزار نماییم.

به گزارش تبریز بیدار ، علی آجودان زاده عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص جلسه غیرعلنی عصر امروز شورانشینان برای انتخاب شهردار تبریز اظهار داشت: از ساعت 18 امروز به مدت 3 ساعت جلسه غیرعلنی اعضای شورا برگزار گردید و مقرر شد تا عصر فردا نیز جلسه ای دیگر را با حضور هر 6 گزینه تصدی شهرداری تبریز برگزار نماییم.

وی افزود: در جلسه امروز مطالب مفیدی مطرح گردید و با توجه به اینکه اعضا به اجماع نظر نرسیدند، قرار شد تا عصر فردا با حضور هر 6 گزینه نهایی شهرداری تبریز جلسه ای برگزار گردیده و آنان به طور دقیق برنامه های خود را ارائه نمایند.

آجودان زاده گفت: چهارشنبه پس از ارائه برنامه ها و بررسی دقیق آن توسط اعضای شورای شهر تبریز رای گیری را انجام خواهیم داد و در صورتی که یکی از نفرات 7 رای را کسب نمایند کار تمام شده تلقی خواهد شد و اگر  هیچ گزینه ای نتواند در مرحله اول رای گیری 7 رای خود را کسب نماید، بین نفرات برتر دوباره رای گیری را انجام خواهیم داد.

عضو شورای شهر تبریز در پایان خاطر نشان کرد: هدف ما این است تا شهردار تبریز را با 13 رای قاطع انتخاب نماییم و امیدوارم این اتفاق نیز بیفتد.

نظرات

رضايي
AE

بخدا حيفه، دقت بكنيد، شخصيت هاي قدري چون شهرتي فر دارين،