تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۲:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۶۷۲۷۲

ساعی خبر داد:

گزينه پيشنهادی ما برای وزارت علوم منادی است

ساعي به كارنامه منادي اشاره كرد و ادامه داد: با توجه به سوابق بسيار خوبي كه دكتر منادي در مجلس داشت و منشا خدمات بسيار خوبي براي مطقه خودشان در آذربايجان و در سطح ملي بوده است.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ایسکانیوز، زهرا ساعي، نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی درخصوص معرفي منادي به رييس جمهوري براي حضور در وزارت علوم گفت: تمام تلاشمان اين است كه با توجه به مطالبه و ظرفيت هاي بسيار خوبي كه در آذربايجان وجود دارد و نيروهايي كه مي توانند به كشور خدمت كنند به دنبال اين هستيم تا افراد شايسته را به رييس جمهور معرفي كنيم. با توجه به اين موضوع هم كه وزير علوم هنوز از جانب دكتر روحاني معرفي نشده است در جلسه راي اعتماد و قبل از آن به دفتررياست جمهوري دكتر منادي را معرفي كردم.


ساعي به كارنامه كاري منادي اشاره كرد و ادامه داد: با توجه به سوابق بسيار خوبي كه دكتر منادي در مجلس داشت و منشا خدمات بسيار خوبي براي مطقه خودشان در آذربايجان و در سطح ملي بوده است، همچنين با توجه به اينكه خودشان از چهره هاي دانشگاهي هستند ايشان را معرفي كرديم و پيگير اين موضوع هم هستيم تا انشاالله يك وزير پرتوان در وزارت علوم داشته باشيم.


نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به حضور موفق دكتر منادي در معاونت پارلماني بزرگترين دانشگاه حضوري جهان اشاره كرد و گفت: با توجه سال ها تدريس و سابقه در دانشگاه هاي خوب كشور، اين موضوع نشان مي دهد كه ايشان از اهالي دانشگاه هستند. بنابراين زبان دانشجو را مي شناسند و به مشكلات دانشگاه ها واقف است؛ اين موضوعات جز مولفه هاي مثبت منادي محسوب مي شود و جز افرادي هستند كه ما نمايندگان آذربايجان به دكتر روحاني معرفي كرديم و تا به ثمر رسيدن آن پيگير خواهيم بود.

نظرات

IR

خانم ساعی فرد وارداتی برای وزارت نمی خواهیم. لطفا به ارای مردم خیانت نکنید.