رئيس پليس امنیت عمومی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

اجرای طرح نظارت برصنوف پوشاک در تبریز/پلمب ۷ واحد صنفی متخلف

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف پوشاک و پلمب هفت واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدحسن پاشا با اعلام این خبر  اظهار داشت: گشت های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت براماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه‌های مربوطه به صورت محسوس و نامحسوس تعداد ۳۸۵ واحد صنفی را بازرسی کردند.

وی  افزود: در این طرح  به تعداد ۵۱۶ نفر از مدیران واحدهای صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی، عدم بکارگیری فروشنده  بد حجاب و بد پوشش آموزش های لازم ارائه شد.

پاشا  ضمن اشاره به نتایج این طرح ،خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح از تعداد  ۷۹ واحد صنفی بعلت عدم رعایت ضوابط و مقررات تعهد اخذ و به تعداد  ۵۲ واحد صنفی دیگر نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی و همچنین به  ۴۵ واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب برگه اخطاریه صادر و تعداد ۳۲ ثوب البسه و پیراهن نامتعارف منقوش به عناوین بیگانه ، پشت نویس و تصاویر  مبتذل کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان تصریح کرد: در این طرح ۷ واحد صنفی برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی پلمب  و مدیران آنها پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.