مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

تمام تلاش ها برای کاهش خاموشی‎‌ها است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در سال جدید تلاش برای کاهش خاموشی‌ است.

به گزارش تبریز بیدار ، عادل کاظمی با اعلام این مطلب  اظهار کرد: بیش از ۹۰ شاخص برای توسعه خدمات از طرف مجمع تعیین شده و هدف گذاری برای بهبود این شاخص‌ها به صورت عملیاتی انجام شده است. متوسط زمان واگذاری و نصب انشعاب تا پایان سال گذشته، ۲۲ روز بود که هم اکنون به ۹ روز تقلیل یافته است و ما در مجموعه شرکت توزیع برق تبریز قصد داریم تا پایان سال جاری این زمان را به چهار روز کاهش دهیم. 

وی افزود: متوسط زمان انجام پروژه‌های سرمایه‌ای در سطح شرکت ۱۷۱ روز است و هدف این است که این مدت، تا پایان سال به ۶۰ روز تقلیل یابد. 

وی تاکید کرد: در سال ۹۵ میزان خاموشی به ازای هر مشترک ۱.۸۱ دقیقه بوده است که هدف گذاری برای پایان سال ۹۶، تقلیل این این میزان به ۱.۳۹ دقیقه  است. همچنین  یکی دیگر از اهداف مهم شرکت، توسعه خدمات الکترونیک  و انجام کلیه خدمات حضوری از طریق درگاه الکترونیک است. 

کاظمی در ادامه افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا  ملت از فعالیت‌های دولت آگاهی پیدا کنند، در همین راستا ۳۹.۵ میلیارد تومان پروژه نیمه تمام از سال ۹۵ و ۶۰ میلیارد تومان پروژه جدید در دستور کار شرکت قرار گرفت که تا پایان امسال به بهره برداری خواهند رسید. 

وی گفت: پروژه احداث ساختمان ستادی شرکت نیز برای بهبود فضای اداری و در راستای بهبود خدمات و ایجاد امیدو نشاط عمومی در برنامه اجرا قرار گرفت تا مشکل پراکندگی واحدهای ستادی و ساختمان استیجاری مرتفع شوند. 

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به پایش وضعیت روشنایی شهر تبریز خاطرنشان کرد: مقرر شده است تا ۱۵ کیلومتر از روشنایی معابر شهر اصلاح شده و ۵۲۰ دستگاه چراغ LED در سطح شهر نصب شوند. 

گفتنی است تعداد پروژه‌های انجام یافته  این شرکت بیش از ۱۱۰۰ مورد است که ۱۰۱ پروژه شاخص با اعتبار نزدیک به ۲۸۰ میلیارد ریال در مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکزی افتتاح شد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.