آیت‌الله مجتهد شبستری:

منتظریم بعد از ۱۰۰ روز آثار عملی وعده‌های رئیس‌جمهور مشخص شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره جابجایی مکان مجمع گفت: این احتمال وجود دارد که مجلس شورای اسلامی قدیم که جلسات خبرگان نیز در آن برگزار می‌شود محل جدید جلسات مجمع باشد.

به گزارش تبریز بیدار ، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به وضعیت دولت دوازدهم و وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور اظهار داشت: در زمان انتخابات وعده‌هایی به مردم داده شد اما برای اینکه ما بتوانیم آثار عملی آن را ببینیم نیازمند زمان هستیم، رئیس‌جمهور گفته بود که تا ۱۰۰ روز آینده به مردم گزارش عملکرد خواهم داد و ما حالا منتظریم که بعد از این سه ماه آثار عملی وعده‌ها مشخص شود.

وی با اشاره به لزوم پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال آن را از معضلات اساسی کشور برشمرد و گفت: اکثر مراجعه‌کنندگان بحثشان اشتغال است و بیکاری حتی در بین تحصیل‌کردگان نیز وضعیت حادی دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: ما منتظریم که دولت و کابینه جدید با جدیت بیشتری کار خود را آغاز کند و به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و نیازهای مردم توجه داشته باشد که در مقام عمل این وعده‌ها را محقق کند.

وی از آغاز جلسات رسمی مجمع از اوایل مهرماه خبر داد و گفت: رهبر انقلاب ۵ دستور در حکم خود برای مجمع دادند که یکی از آن‌ها چابک‌سازی و حذف تشریفات بود؛ لذا قرار است بخش‌‌های مختلف مجمع ازجمله دبیرخانه و مرکز تحقیقات تغییراتی داشته باشد.

آیت‌الله مجتهد شبستری همچنین درباره احتمال جابه جایی مکان مجمع گفت: این احتمال وجود دارد که مجلس شورای اسلامی قدیم که جلسات خبرگان نیز در آن برگزار می‌شود محل جدید جلسات مجمع باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.