تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۶۷۳۸۵

عضو هیئت رئیسه شورای شهر در گفتگو با تبریزبیدار:

انتخاب سفارشی شهردار، شهر را قفل خواهد کرد/ در صورت انتخاب فرد ناکارآمد آرام نخواهم نشست/ تبریز نیاز به شهرداری خلاق با فکری تازه دارد

محمدزاده در گفتگو با تبریزبیدار آخرین روند انتخاب شهردار تبریزرا تشریح کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، محرم محمدزاده عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص جلسه فوق العاده امروز شورای شهر اظهار داشت: این جلسه علنی خواهد بود و مصوبه ای در خصوص غیرعلنی بودن آن نداشته ایم.

وی افزود: معلوم نیست که امروز بتوانیم شهردار را انتخاب کنیم یا خیر ولی به دنبال آن هستیم تا شهردار را با 13 رای منسجم انتخاب نماییم و بایستی بر روی شخص واحد بحث و تبادل نظر انجام دهیم  اما تاکنون این امر محقق نشده است و هر 5 گزینه ای که در جلسه بررسی برنامه ها حضور داشتند از شانس برابر و یکسانی برخوردار هستند.

محمدزاده در خصوص فشار برخی جناح ها و شخصیت های سیاسی برای تحت فشار قراردادن اعضای شورا گفت: بنده مستقل هستم و تسلیم فشارها نخواهم شد و به طور جدی انتظار و آرزوی بنده این است که اعضای شورا با اتحاد کامل شهردار را با 13 رای انتخاب کنند چراکه اگر پشتوانه 13 رای را نداشته باشد نمی تواند کارکند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر ادامه داد: شاید به برخی اعضای شورا فشارهایی وارد شود اما بنده برای آبادانی شهر تلاش می کنم و در صورتی که فرد ناکارآمدی انتخاب گردد آرام نخواهم نشست.

وی افزود: باز هم می گویم تا زمانی که تعارفات را کنار نگذاریم و جناح بندی ها را از ذهنمان پاک نکرده ایم نمی توانیم شهردار کارآمد انتخاب نماییم و این امر نگران کننده است چراکه تبریز نیاز به  شهرداری خلاق با فکری تازه دارد تا نشاط اجتماعی در شهر ایجاد کرده و به دنبال جذب سرمایه باشد.

محمدزاده گفت: امروز ما در پرداخت حقوق کارکنانمان مانده ایم چه برسد به آبادانی شهر، لذا نباید در این مقطع کار جناحی انجام داد.

عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: اینجا تبریز است و نباید تهران نشین ها به خود اجازه دخالت دهند چراکه اگر چنین اتفاقی رخ دهد شکست سختی خواهند خورد و  برای بعضی ها نیز این امر گران تمام می  شود و اگر فکر و توانایی نباشد و با سفارش شهردار انتخاب شود بی شک شهر قفل خواهد کرد و هیچ چیزی سرجای خودش نخواهد بود.
 

نظرات

IR

ای بابا این شورا دیگه نوبره!!! از قبلی هم ناکارامدتره!