تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۲۹:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۶۷۴۵۷

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی :

استانداری هاشمی در آذربایجان‌شرقی دور از انتظار است/احتمال انتصاب جبارزاده به سمت معاونت سیاسی امنیتی وزیر کشور

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استانداران را هیئت دولت تعیین می‌کند، گفت: احتمال اینکه آقای هاشمی ، استاندار فعلی تهران، استاندار آذربایجان‌شرقی شود، ضعیف است.

به گزارش تبریز بیدار ، سعید شبستری خیابانی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: احتمال انتصاب دکتر جبارزاده به سمت معاونت سیاسی وزیر کشور وجود دارد، البته در حال حاضر هیچ چیز قطعی نشده است.


وی افزود: اینکه آقای هاشمی که در حال حاضر استانداری تهران را عهده‌دار است به سمت استانداری آذربایجان شرقی برسد شاید کمی دور از انتظار به نظر برسد.


اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی در حاشیه جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز در خصوص برخی شایعه‌های تغییرات درخصوص مدیران استان از جمله تغییر استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار کرده بود: رسانه‌ها نقش اصلی جوابگویی به افکار عمومی را دارند و باید به این مسائل پاسخ بدهند.


وی بابیان اینکه رسانه‌ها در صورت ناراحتی افکار عمومی  باید پاسخگو باشند، گفت: من نباید به این موضوعات پاسخ دهم بلکه رسانه باید جلوی این موضوعات و شایعات را بگیرد.


استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: هر صحبت و یا اتفاقی که در فضای مجازی می‌افتد به‌منزله حتمی بودن آن در فضای حقیقی نیست.