تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۶۷۴۹۴

خطیبی: ابراهیمی از زنوزی عذرخواهی کند/ اتهام استقلالی بودن زنوزی بی انصافی است

سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: بازیکن سابق تیم گسترش‌فولاد باید از مالک این باشگاه به دلیل مصاحبه‌اش عذرخواهی کند.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول خطیبیاظهار داشت: از محمد ابراهیمی با توجه به شناختی که از وی داشتم انتظار مصاحبه دیروزش علیه آقای زنوزی را نداشتم و به نظر من بازیکن تیم تراکتورسازی باید از مالک باشگاه گسترش فولاد به دلیل مسائل پیش آمده عذرخواهی کند.

وی گفت: با وجود اینکه فوتبال حرفه‌ای شده است، اما اخلاق و جوانمردی هنوز در فوتبال وجود داشته و فوتبالیست‌هایی به مراتب بزرگ‌تر و بهتر از من و ابراهیمی در تیم‌های خود به عشق پیراهن و عرق تیم‌شان بازی کرده و مبلغی را مطالبه نکردند.

سرمربی تیم ماشین‌سازی تاکید کرد: آقای زنوزی یک فرد خیر ورزشی بوده که علاوه بر گسترش‌فولاد، مسؤولیت ماشین‌سازی را نیز تقبل کرده و بارها نیز به تیم تراکتورسازی کمک کرده که می‌توان از اختصاص پرواز چارتر به تیم تراکتورسازی، انتقال سعید آقایی و مساعدت در بازگشت ابراهیمی و کیانی به تیم تراکتورسازی اشاره کرد.

رسول خطیبی افزود: اتهام استقلالی بودن زنوزی به دلیل آبی‌بودن پیراهن گسترش‌فولاد نهایت بی‌انصافی است و من از ابراهیمی می‌خواهم که از آقای زنوزی دلجویی کرده و نباید با این مسائل موجب دلسردی افرادی بشویم که سرمایه خود را به فوتبال آورده و از این ورزش حمایت می‌کنند.

فارس/