تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۶۷۵۱۲

در گفتگویی مطرح شد؛

گزینه های مطرح استانداری آذربایجان شرقی از زبان بیگی

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: فردا جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی برای بررسی گزینه‌های استانداری آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ،  به نقل از تسنیم، احمد علیرضا‌بیگی در گفت‌وگویی با اشاره به انتصاب استاندار آذربایجان شرقی به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور اظهار کرد: فردا جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی برای بررسی گزینه‌های استانداری آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر گزینه‌های مطرح برای استانداری آذربایجان شرقی افزود: خدابخش، استاندار اردبیل و سرپرست و معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و هاشمی استاندار فعلی تهران در بین گزینه‌ها مطرح هستند.

وی خدابخش را فرد بی حاشیه و کاری دانست و گفت: اصالت، دیانت، سوابق و رزومه خوب وی در مسئولیت‌های سابق خود ویژگی‌های برتر وی برای حضور در پست استانداری است.

بیگی اکید کرد: امروز فارغ از گرایشات سیاسی باید به دنبال توسعه آذربایجان شرقی و بهبود وضعیت اقتصادی و رکود صنایع در استان هستیم و فردی باید بر سر کار بیاید که این ویژگی را داشته باشد.

نظرات

IR

درصورت انتصاب خدابخش این بار شاهدحضورمدیران اردبیلی به عوض مدیران آذربایجان غربی در تبریزخواهیم بود.این استان نیروی خوب برای استانداری ندارد؟

IR

مگه تبریز قحط الرجاله از اردبیل استاندار میارین!!! ما مدیر اردبیلی نمی خواهییییم.