تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۶۷۵۱۵

گفت‌وگوی تفصیلی تبریزبیدار با نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در تبریز:

کاورهای مقاوم خودرو؛ محافظی تمام‌عیار برای بدنه اتومبیل/ رفع دغدغه و نگرانی مشتریان بابت هرگونه خط و خش بدنه خودرو

کاور بی رنگ و شفاف هگزیس به نام بادی فنس (Body Fance) هیچ اثری روی رنگ خودرو ندارد و شفافیت آن را دو برابر می کند. بزرگترین مزیت این کاورها این است که در صورت نیاز تیم تخصصی بدون آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو آن را خارج کند.

به گزارش تبریز بیدار ، Wraping یا همان کاور کشیدن روی خودرو یکی از راهکارهایی است که از آسیب رسیدن به خودرو  در تصادفات سطحی جلوگیری می کند.  کاور های هگزیس این قابلیت را دارند بعد از نصب روی خودرو به عنوان یک حفاظ تمام عیار عمل کنند. 

محیط بیرون و عوامل طبیعی می توانند جز مواردی باشند که آسیب های جدی و غیر قابل بازگشت به بدنه خودرو بزنند، مانند شاخه های درختان در اطراف خیابان، نور آفتاب، بارش تگرگ و باران های اسیدی و ...

کاور بی رنگ و شفاف هگزیسبه نام بادی فنس (Body Fance) هیچ اثری روی رنگ خودرو ندارد و شفافیت آن را دو برابر می کند. بزرگترین مزیت این کاورها این است که در صورت نیاز  تیم  تخصصی بدون آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو آن را خارج کند.


در نمایشگاه خودرو تبریز، شرکت کاور آرت نمایندگی محصولات شرکت هگزیس حضور یافته بود. به همین منظور در حاشیه نمایشگاه خودرو تبریز با باقراوغلی مدیرعامل کاور آرت در شمالغرب کشور( نمایندگی محصولات شرکت هگزیس)به گفتگو نشستیم متن گفتگو در ادامه می آید: 


بسیار متشکریم از اینکه دعوت تبریزبیدار برای گفتگو را قبول کردید، به عنوان پرسش ابتدایی و برای آشنایی مخاطبین تبریزبیدار، از شرکت هگزیس و محصولات آن خصوصا در ایران و صنعت خودروسازی برایمان بگوئید.

با سلام به شما و مخاطبین سایت تبریزبیدار و تشکر از حضور شما در غرفه شرکت، خدمت شما عرض کنم که شرکت هگزیس فرانسه با ۲۸ سال سابقه فعالیت به صورت تخصصی در حوزه برچسب های چسبنده و کاورهای بدنه و ضدخش خودرو فعالیت می کند که نمایندگی این شرکت در ایران از سال ۹۲ آغاز به کار کرده است و آقای لاله پرور در شهر شیراز بنیانگذار نمایندگی رسمی و انحصاری این شرکت بوده است.
از همان سال شعبات استانی این شرکت در کشورمان از مشهد، تهران، یزد و اصفهان آغاز گردید و کلانشهر تبریز ششمین شهری است که نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در آن فعالیت خود را آغاز کرده است. بنده نیز از مهرماه سال ۹۵، به صورت جدی و تخصصی وارد فعالیت در این حوزه شده ام و در ۱۱ ماه گذشته به لطف خدا بالغ بر ۶۰ مورد نمونه کار را تحویل شهروندان تبریز نماییم.

 نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در تبریز:
نمونه کارهای شما چگونه است؟ به جزئیات این کاورهای بدنه و ضدخش نیز اشاره ای کنید...

به صورت کلی دو نوع کاور و برچسب از سوی شرکت هگزیس به مشتریان ارائه می شود؛ کاورهای رنگی و بی رنگ. عمده محل استفاده ما برای کاورهای بی رنگ معمولا اتومبیل های صفر و در حد صفر است که هیچ گونه خط و خشی روی بدنه ندارند که با نصب این کاورها، اصلا مشخص نمی شود که کاوری روی این اتومبیل ها نصب شده است.
برای برخی اتومبیل ها همچون شورولت ایمپالا، فورد موستانگ، نیسان Z و ... از كاور هاي رنگي استفاده شده است كه علاوه بر جنبه حفاظت زيبايي خاصي به اتومبيل بخشيده است


این کاورهای چه ویژگی های عمده ای دارند که اتومبیل را از برخی خطرات و اتفاقات معمول حفاظت می کنند؟

اولین ویژگی و خاصیت این کاورهای ضد خش، ویژگی نانو بودن آن است که امکان شستن را به راحتی فراهم می کند، دومین ویژگی خاصیت خود ترمیمی کاور است که خط و خش های افتاده بر روی بدنه ماشین، با استفاده از آب جوش و یا قرار دادن در مقابل نور خورشید به راحتی محو می شوند که در اصطلاح شرکت بدان Self-healing یا خودترمیمی گفته می شود.
اینکاورها در مقابل اسید فضولات حیوانی، کلیدکشی و استفاده از اجسام سنگین وزن، نوک تیز و ریگ خوردگی بسیار مقاوم است و این کاورها محافظی تمام عیار برای بدنه اتومبیل است.این کاورها تا چندسال امکان استفاده دارند؟

شرکت هگزیس اولین و تنها شرکتی در ایران است که کارت گارانتی اورجینال برای مشتریان صادر میکند و شماره شاسی و کاور نصب شده روی این کارت ها به وضوح درج می شود. مدت زمان گارانتی شرکت هگزیس براساس تفاوت شرایط آب و هوایی کشورهای مختلف، متفاوت است و این زمان برای ایران ۳ سال می باشد.


نکته بسیار مهم این است که این گارانتی ۳ ساله لزوما به معنای تعویض کاور پس از این مدت نیست، بلکه شرکت تضمین می کند در مدت زمان ۳ سال پس از نصب، هرگونه اتفاق همچون برآمدگی لبه، تشکیل حباب مابین کاور و بدنه، تغییر رنگ و ... به صورت کاملا رایگان تعویض خواهد شد.


عمر کاورهای رنگی در ایران ۶ سال و کاورهای بي رنگ نیز ۷-۱۰ سال می باشد که در صورت اینکه تصادفات شديد در این مدت زمان رخ ندهد، مشتریان مطمئن باشند تا ۱۰ سال این اتومبیل را با آرامش و بدون هیچ دغدغه ای بابت خط و خش و ... استفاده خواهند کرد.


در روزهای اخیر برخی مسئولین و نمایندگان استانی نیز در غرفه شرکت شما حضور داشتند، استقبال مسئولین و همشهریان را از این محصول چگونه دیدید؟

بله آقای استاندار و نمایندگان استانی نیز از غرفه ما بازدید کردند و خوشبختانه با توجه به حضور همشهریان عزیز، استقبال خوبی را از سوی آنان شاهد بودیم. کاورهای شرکت ما به دلیل اورجینال بودن برای اتومبیل های زیر ۱۰۰ میلیون تومان مقرون به صرفه نیست اما برای اتومبیل هایی با رقم بالاتر، هرگونه خط و خش بر روی بدنه آن ها می تواند افت قیمت های چند میلیونی را در پي داشته باشد.